V posledních třech kolech Třebíč inkasovala jediný gól, ale na ledě Prostějova její defenziva úplně zkolabovala. Po první trefě navrátilce Václava Meidla ve 3. minutě se rozjel domácí gólostroj a už po první třetině bylo o vítězi rozhodnuto.

LHK Jestřábi Prostějov - SK Horácká Slavia Třebíč 9:0 (5:0, 3:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 3. Meidl (Luňák), 12. Dvořáček (Venkrbec, Rudovský), 13. Divíšek (Nouza, Starý), 18. Žovinec (Nouza), 19. Rudovský (Divíšek, Nouza), 22. Nouza (Divíšek, Rudovský), 33. Holík (Nouza, Havlík), 37. Divíšek (Starý), 45. Dvořáček (Nestrašil, Holík). Rozhodčí: Čech, Skopal – Bryška, Wesley. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. Diváci: 1730.

Prostějov: Neužil – Kolář, Drtina, Holík, Havlík, Mikliš, Žovinec – Nouza, Divíšek, Starý – Rudovský, Venkrbec, Dvořáček – Nestrašil, Meidl, Luňák – Švec, Fiala. Trenér: Jiří Vykoukal.
Třebíč: Jekel (13. Svoboda) – Čejka, Nedbal, Půža, Mikyska, Spurný, Kaláb – Erat, Dolníček, Vodný – Kratochvíl, Wasserbauer, Horký – Mlynář, Kusko, Kristl – Malec, Král, Paták. Trenér: Martin Sobotka.

Zápas 22. kola hokejové extraligy mezi HC Dukla Jihlava a HC Škoda Plzeň.
OBRAZEM: Gól přišel pozdě. Souboj nováčka s lídrem ovládl favorit