Hned v sobotu má nejvyšší juniorská soutěž na programu 31. kolo, ve kterém třebíčští mladíci zavítají na led jednoho z konkurentů v boji o záchranu Šumperka 2003.
Poslední celek tabulky soutěže dnes bude chtít proti Hanákům zapomenout na poslední nevydařený víkend, ve kterém vysoko podlehli sveromoravským mužstvům, lídru soutěže Vítkovic a Slezanu Opava.


Zopakovat výkon


Ovšem v posledním utkání vybojovali cenný bod na půdě havířovských Panterů a na ten budou chtít navázat.
„Je na čase, abychom už naplno bodovali. Pokusíme se dnešního soupeře potrápit, a když předvedeme výkon z posledních dvou třetin v Havířově, tak můžeme uspět,“ má jasno třebíčský kouč Štěpán Oberreiter.


Ten bude mít k dispozici téměř kompletní kádr. Počítat už může s uzdraveným obráncem Jiřím Čtveráčkem a brankářem Adamem Wolfem. Naopak pro nemoc bude chybět gólman Leoš Mikulka.


Třebíčský tým má stejný cíl i zítra na půdě nováčka soutěže Šumperka. „Tento tým je pro nás neznámou, ale je celkem dost vysoko nad námi, což svědčí o jejich kvalitě, ale my chceme uspět i tam. Toto mužstvo na to má, aby oba zápasy zvládlo,“ věří svým svěřencům trenér Třebíče.
V nejvyšší soutěži zbývají celkem čtyři utkání do vánoční přestávky. „Do té doby musíme získat co nejvíce bodů, abychom se dostali do herní i vánoční pohody,“ naznačuje ambice třebíčský lodivod.


„O vánoční přestávce budeme nadále trénovat, neboť všichni dobře víme, o co jde, ale teď se musíme soustředit na dnešní zápas,“ dodává.