Třebíčští již úvodní duel netrpělivě vyhlížejí. „Dosavadní příprava utekla ohromně rychle,“ usmívá se trenér Kamil Pokorný. „Hlavně se ale těší hráči, protože pro ně je lepší hrát než trénovat.“

Divákům se představí všichni noví hráči. Ať již jde o pětici podepsaných hráčů (Ondřej Baláž, Lukáš Kříž, Marek Berka, Šimon Frömel, Matěj Svoboda), tak další zkoušené hráče. „Nastoupí všichni noví,“ potvrzuje Pokorný. „Naše stálice dostanou v prvním utkání volno. Budeme hrát na tři pětky, abychom kluky viděli více ve hře,“ prozradil plán kouč.

close Nové dresy Horácké Slavie Třebíč pro letní přípravu. info Zdroj: se svolením Daniela Šlapáka zoom_in Vedení Horácké Slavie připravilo na léto speciální sadu dresů pro přípravná utkání. Sympatické světle modré barvě dominuje logo klubu s letním motivem. „Jedná se o sadu dresů určenou pouze pro přípravná utkání,“ vysvětlil marketingový manažer klubu Daniel Šlapák. „Dresy obsahují standardní klubové barvy, nicméně dominantní barva klubová není. Chtěli jsme vybočit z řady standardních dresů. Je nám jasné, že tenhle krok vyvolá reakci fanoušků, což bylo také cílem. Věříme, že jde o příjemné zpestření, které diváky naláká na stadion i během léta.“

Klub se inspiroval v NHL a poprvé novinku představí hned v prvním duelu s Táborem. Hraje se tradičně od 17.30 hodin a vstupné je sto korun. Majitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma.

Táborští Kohouti budou toto léto vůbec častým protivníkem celků z Vysočiny. Své první dva zápasy s nimi odehraje jihlavská Dukla, na jich Čech se ke své první přípravě vydají i havlíčkobrodští hokejisté.

První letošní přípravné zápasy vysočinských klubů
TŘEBÍČ – Tábor, 3. 8., 17.30
Tábor – JIHLAVA, 8. 8., 18.00
Tábor – HAVLÍČKŮV BROD, 24. 8., 18.00
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - Havlíčkův Brod, 29. 8., 18.00
Technika Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ, 29. 8., 18.30