Nebyl to pro ně dobrý večer. V úterní dohrávce 39. kola Chance ligy přivítali v domovské KHNP Aréně hokejisté Horácké Slavie Třebíč celek Kolína. A příliš se jim nedařilo, když celku ze středních Čech nečekaně podlehli 1:3.

Rozdíl mezi oběma mužstvy byl především v produktivitě. Zatímco druhý celek tabulky se dlouho nedokázal gólově prosadit, hosté to během čtyřiceti minut hry dokázali hned třikrát – 0:3.

Až chvíli před polovinou třetí třetiny vykřesal alespoň jiskřičku naděje Střondala. Ten po zmatcích před brankou Kolína dokázal využít přesilovku.

Více už toho se svými spoluhráči ale nestihl. Všechny tři body tak překvapivě putovaly do Kolína.

I přes nečekanou porážku hokejisté Třebíče v tabulce druhé nejvyšší soutěže dál drží druhé místo.

CHANCE LIGA - 39. kolo
TŘEBÍČ - KOLÍN 1:3
Branky a nahrávky: 48. Střondala (Bittner) – 10. Ouřada, 27. Jankovský (Šafránek, Král), 39. Veselý (Král, Šafránek). Rozhodčí: Čech, Skopal – Otáhal, Komínek. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:0. Třetiny: 0:1, 0:2, 1:0. Horácká Slavia Třebíč: Jekel (41. Mičán) – Doudera, Furch, Forman, Mlčák, Poizl, Tureček, Zukal – Dočekal, Bittner, Střondala – Šťovíček, Malý, Sklenář – Gajarský, Vodný, Havlát – Krliš, Michálek, Ferda.