Třebíčští hokejisté na vlastním ledě přivítali Warrior Brno, kterému vzdorovali, ale ve třetí části inkasovali čtyři branky branky.

Domácí sehráli s Brňany v úvodní dvacetiminutovce vyrovnanou partii. „Se soupeřem jsme dokázali držet krok pouze v první třetině,“ komentuje trenér Horácké Slavie Roman Mejzlík.

Po změně stran začali mít více ze hry hosté, kteří v závěrečném dějství vedení zvýraznili. „Od druhé třetiny byl soupeř lepší a postupně svoji převahu vyjádřil i gólově. Udělali jsme hodně chyb při bránění. Naše příležitosti jsme bohužel neproměnili,“ posteskl si třebíčský kouč.

TŘEBÍČ – WARRIOR BRNO 1:7

Branka a nahrávka Třebíče: Hrnčíř (Přidal). Třetiny: 1:1, 0:2, 0:4. Třebíč: P. Svoboda (Martin) - Šplíchal, Šinkovský, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka - Přidal, Dolníček, Kotačka, Čtveráček, Hrnčíř, Doležal, A. Svoboda, Vildomec, Klár, Jurda, Spilka.