Mladíci úspěšně zvládli generálku

Třebíč – Tři utkání a jedno jediné vítězství. Takový byl konec přípravy na nový ročník v lize mladšího dorostu pro hokejisty Horácké Slavie. Třebíčští mladíci ve slabší sestavě podlehli Prostějovu, pak doma nestačili na extraligový Žďár nad Sázavou a v generálce přestříleli Orly ze Znojma.

3.9.2014

Mladší dorostence Horácké Slavie Třebíč (ve světlém) podle slov trenéra Jaroslava Barvíře nejvíce prověřil během přípravných zápasů extraligový Žďár nad Sázavou.Foto: Jiří Mokrý

PROSTĚJOV – TŘEBÍČ 8:6
Hosté nenastoupili v nejsilnějším složení. Trenéři Jaroslav Barvíř se Štěpánem Oberreiterem dali příležitost hráčům širšího kádru.
„Jeli jsme tam v jiné sestavě, než jsme s Prostějovem hráli doma. Chtěli jsme dát prostor náhradníkům a čtyři nejkvalitnější útočníky nechali doma," potvrzuje třebíčský kouč Barvíř.
Slabší sestava se také projevila na výkonu. „Zápas podle toho samozřejmě vypadal. Po celou dobu jsme dotahovali a když se nám dvě minuty před koncem podařilo srovnat stav na 6:6, tak jsme inkasovali za půlminutu další gól a potom osmý, který už nic neřešil," hodnotí hostující lodivod.
Dvě přátelská utkání do nové mistrovské sezony podle slov kormidelníka Horácké Slavie odhalila další nedostatky v herním projevu.
„Zápas nám ukázal vytížení hráčů, kteří neodehráli všechna utkání a mezery ve hře. Nešla nám rozehrávka z obraných řad," doplňuje šéf třebíčské střídačky.
Branky Třebíče: Trnka 4, Trejbal 2. Třetiny: 3:1, 2:3, 3:2. Třebíč: Kružík (Jambor) – Svoboda, Mezlík, Sýkora, Marek, Pacalová, Vlk – Mojdl, Kain, Trnka – Trejbal, Křehlík, Přibyl – Pacal, Jelínek.

TŘEBÍČ – ŽĎÁR N. S. 0:4
Mladí Horáci dostali od soupeře z nejvyšší soutěže hokejovou lekci. Ovšem domácí do poloviny zápasu drželi se Žďárem krok. Ve zbytku utkání se projevila větší kvalita hostujícího mužstva.
„Můžeme být spokojení asi z třiceti nebo pětatřiceti minutami. Zápas se hrál ve velkém tempu a soupeř nás hodně prověřil. Jediné, co mě mrzí, je, že jsme nedali gól. Šance jsme na to měli. Máme hodně pomalý přechod do středního pásma a děláme stejné individuální chyby, kterých se musíme vyvarovat, abychom mohli více konkurovat silným soupeřům, jako je extraligový Žďár," shrnul třebíčský kormidelník.
Třetiny: 0:0, 0:2, 0:2. Třebíč: Jambor (Kružík) – Svoboda, Mezlík, Pacalová, Přibyl, Marek, Vlk – Trnka, Bednář, Kain – Trejbal, Caha, Křehlík – Pacal, Jelínek, Mojdl – Bíbr.

TŘEBÍČ – ZNOJMO 8:3
Po úvodní dvacetiminutovce zažili domácí hráči bouři v kabině a po změně stran se výkon výrazně zlepšil.
„S první třetinou nejsme spokojení. Do zápasu jsme vstoupili špatně a museli udělat změny v sestavě. V kabině jsme si museli s hráči důrazně promluvit. Výkon se ve druhé třetině rapidně zlepšil a výsledkem byly další čtyři vstřelené góly. Hodně jsme apelovali, aby hra šla přes obránce v útočném pásmu," komentuje domácí kouč Jaroslav Barvíř.
Jeho svěřenci si ve zbytku utkání vítězství pohlídali. „Třetí třetina už nebyla podle našich představ, ale za výsledku 6:2 se koncentrace pochopitelně změní. Zápas jsme dohráli v klidu a s výjimkou té první části měli hru pod kontrolou," hodnotí poslední přípravné utkání před mistrovskou sezonou kormidelník Horácké Slavie.
Branky Třebíče: Kain, Bednář (Mojdl), Nejedlý, Přibyl, Bednář (Mezlík), Caha (Trnka, Pacal), Mezlík (Svoboda), Pacal, Přibyl. Třetiny: 2:1, 4:1, 2:1. Třebíč: Kružík (Jambor) – Svoboda, Mezlík, Pacalová, Trnka, Vlk, Marek – Nejedlý, Bednář, Kain – Křehlík, Caha, Trejbal – Pacal, Přibyl, Mojdl – Jelínek.

3.9.2014 VSTUP DO DISKUSE

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 20 000 Kč Mechanici a opraváři osobních automobilů Automechanik osobních automobilů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo působení: , , * oblasti umístění kogeneračních jednotek Výčapy a okolí, , Popis pozice: , , * provádění kontroly, údržby a oprav kogeneračních jednotek, údržba motorů (kontrola a nastavení ventilových vůli, výměna svíček, výměna oleje, olejového a vzduchového filtru, výměna hlav válců pístové skupiny, atd. údržba chladičů a technologie kogeneračních jednotek, práce s PC, každodenní výjezdy na instalace KJ - bioplynové stanice, kotelny, ČOV, , Požadujeme:, , * střední odborné vzdělání s maturitou nebo vyučení v oboru mechanik/opravář, případně automechanik , * řidičský průkaz sk. B , * praxe v oboru výhodou , * manuální zručnost , * znalost práce na PC , * znalost cizích jazyků výhodou , * spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost , * pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů , * časovou flexibilitu, , Nabízíme:, , * perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě, * možnost seberealizace – odborný a profesní růst, * odpovídající platové ohodnocení , * k dispozici služební vůz k cestě do práce a zpět, * vzdělávací kurzy, * firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, finanční bonus za docházku bez absence…). Pracoviště: Tedom a.s., 674 01 Třebíč 1. Informace: Zdeňka Malá, +420 953 311 003. Služby - Služby Ostatní služby 25 000 Kč Pracovníci v pohřebnictví PROVOZNÍ PRACOVNÍK POHŘEBNÍ SLUŽBY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Do zavedené pohřební služby hledáme provozního pracovníka. , Požadujeme fyzickou zdatnost, bezúhonnost, schopnost a ochotu učit se novým dovednostem - zaškolení provedeme, časovou flexibilitu, 100 % seriózní jednání a vystupování, řidičský průkaz sk. B. , Z důvodu fyzické náročnosti určeno pro muže!!!!, Nástup možný ihned nebo dle dohody., Prvotní kontakt výhradně telefonicky nebo e-mailem za účelem domluvy osobní schůzky.. Pracoviště: Pietas - vysibla s.r.o., Soukenická, č.p. 129, 674 01 Třebíč 1. Informace: Jaroslav Havlena, +420 568 840 404. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 6 100 Kč Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 6100 kč, mzda max. 110000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce: lehká manuální práce, kompletace zboží, příprava skladovaného zboží k expedici. Určeno pro OZP! , Požadujeme čistý trestní rejstřík!! , Nabízíme úvazek 4 - 6 hodin denně, dvě směny, možnost závodního stravování, placené přesčasy, podnikové slevy, zaškolení. , Možnost kombinace více druhů práce, odměna 74/hod. , Vhodné i pro ženy.. Pracoviště: Chráněná dílna třebíčsko s.r.o.-provoz třebíč, 674 01 Třebíč 1. Informace: Zuzana Vaníčková, +420 778 719 455PO-PÁ8:00-14:00hod.. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 18 000 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: - požadujeme: ŘP sk. C + E + profesní průkaz. Pracoviště: Ban stav s.r.o. - provozovna, V Ráji, č.p. 154, 675 31 Jemnice. Informace: Karel Březina, +420 603 818 087PO-PÁod7:00-16:00hod..

Souboj neporaženého Pelhřimova a Okřišek skončil dělbou bodů

O myslibořické účasti v projektu Kopeme za fotbal si povídali Tomáš Palát (vlevo) a Martin Čapoun.
21

Projekt Kopeme za fotbal se vyplácí. Ví to i v Myslibořicích

Motokrosové závody v Jedově zhatilo sucho

Náměšť nad Oslavou - Pořadatelé zrušili motokrosové závody v Jedově. Závod o putovní pohár Veteran enduro-motokros klubu Jedovské stráně se měl uskutečnit v sobotu 22. září. Důvodem zrušení podniku je přetrvávající sucho a omezení odběru povrchových vod, které neumožňuje kropení tratě.

Dukovany si připsaly druhé vítězství v sezoně, domácí Kouty překvapivě prohru

Kouty – V duelu 7. kola I. A třídy skupiny B byl favorizovaný tým domácích, který držel před zápasem druhou příčku. Hosté je však zaskočili výborným výkonem v první půli a po zásluze si odvezly všechny tři body.