Svěřenci Jaroslava Barvíře opět nezačali dobře. „Jako pokaždé jsme neměli dobrý vstup do utkání a v desáté minutě prohrávali 2:0. Pak jsme vyrovnali hru a do konce druhé třetiny byli kvalitním soupeřem, i díky brankáři, který nás držel," pochválil svého gólmana hostující kouč.

Horáci po bezbrankové prostřední části sice drželi naději na bodový zisk, ovšem Severočeši byli v závěrečném dějství lepší. Domácí převahu vyjádřili třemi góly.

„Bohužel se nemáme, od čeho odrazit a neproměníme ani nejvyloženější šance, včetně trestného střílení. Liberec byl zatím nejlepším soupeřem, na kterého jsme narazili, a zaslouženě vyhrál," hodnotí Barvíř.

Třebíčský kormidelník věří, že příští zápas už jeho tým uspěje. „My se připravíme na Pardubice, proti kterým chceme bodovat a hlavně zlepšit produktivitu," nechal se slyšet trenér Horácké Slavie.

LIBEREC B – TŘEBÍČ 5:0
Branky a nahrávky: 1. Mojžíšek (Vomáčka), 12. Matějka (Mojžíšek), 43. Dupal (Nikolič), 58. Vomáčka (Stranad), 60. Pokorný. Rozhodčí: Krejbich – Novák, Vaňkovský. Vyloučení: 4:3. Bez využití. Diváci: 50. Třetiny: 2:0, 0:0, 3:0. Třebíč: M. Kotačka – Sýkora, Vlk, Němec, Čermák, Válek, Škrdlová, Pacal, Rybníček, Trnka, Průša, Svbodoa, A. Kotačka.