„Chceme ten zápas zvládnout, protože si nemyslím, že hrajeme špatně. V některých posledních zápasech nám to třeba o gól uteklo, ale v utkání proti Liberci se k nám štěstíčko už přiklonilo. Jsme zato rádi a pokusíme se na vítězství navázat," nechal se slyšet třebíčský kouč Jaroslav Barvíř.

Jeho svěřenci mají stoupající formu, ale některé duely i přes dobrý výkon prohráli. Posledně však proti „béčku" Bílých Tygrů z Liberce se podařilo střetnutí dotáhnout do vítězného konce. Naplno bodovali třebíčští mladíci pouze v zahajovacím utkání proti Mladé Boleslavi B a pak až v devátém kole, když přerušili černou sérii šesti porážek v řadě na ledě posledního Jindřichova Hradce.

Horáci hned nato porazili za tři body B-mužstvo Jihlavy a naposledy právě Severočechy. Mohlo by vítězství z posledního klání znamenat zlom?

„Vyrovnané zápasy jsme hráli všude, v Boleslavi, v Kolíně i v Táboře, ale výsledky se nedostavily. Kluci však poctivě trénují a děláme proto maximum. Doufám, že teď už se nám začne dařit i výsledkově," přeje si uspět trenér Horácké Slavie.

Hokejové menu
Liga juniorů – skupina Střed
Neděle: Boskovice – Vel. Popovice, Písek – Tábor, H. Brod – Kolín, TŘEBÍČ – J. Hradec (12.30), Krkonoše – Chrudim.

Liga staršího dorostu – nadstavbová skupina B (Východ)
Neděle: Jablonec – TŘEBÍČ (10.15), Kolín – Šumperk, Přerov - Warrior Brno.

Liga mladšího dorostu – skupina Střed
Sobota: J. Hradec - Benátky n. J., Pardubice B – TŘEBÍČ (17.30), neděle: Jihlava B – M. Boleslav B, Č. Budějovice B – Kolín, Krkonoše – Liberec B.