O konečném výsledku mohla napovídat už první třetina, ve které padlo po třech brankách na každé straně. V prostřední části získali hráči z Vysočiny, kteří měli minulý týden volný los, hubený náskok. Závěrečná perioda skončila stejným rozdílem jako ta první.

„Utkání plné chyb v obraně na obou stranách nakonec dopadlo šťastně pro nás,“ hodnotí třebíčský trenér Roman Mejzlík. Jeho svěřencům patří aktuálně druhé místo v tabulce skupiny R (o udržení), na vedoucí Český Krumlov jim schází bod, ale mají zápas k dobru. Středočeši jsou pátí.

VLAŠIM – TŘEBÍČ 9:10
Branky a nahrávky Horácké Slavie: 9. Čtveráček (Bartoš), 10. Hrnčíř, 18. Svoboda (Dolníček), 30. Kotačka (Svoboda), 33. Kotačka, 37. Dolníček (Svoboda, Jurda), 38. Přidal (Kotačka, Hrnčíř), 47. Kotačka (Hrnčíř, Přidal), 48. Čtveráček (Svoboda). Rozhodčí: Kratochvíl – Skalická, Pěkný. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:2. Diváci: 56. Třetiny: 3:3, 3:4, 3:3. Třebíč: Martin - Šplíchal, Šinkovský, Ježek, Vildomec, Linhart, Bobrovský, Strnad - Přidal, Dolníček, Kotačka, Čtveráček, Hrnčíř, Bartoš, Maštalíř, Svoboda, Jurda.

Ostatní výsledky 9. kola: Český Krumlov - DDM České Budějovice 4:1, Příbram – Pelhřimov odloženo.

7. Pelhřimov 6 0 0 0 6 17:52 0

Poznámka: V tabulce není započítán výsledek utkání (dohrávka 8. kola) Veselí nad Lužnicí – Český Krumlov.

Příští kolo (sobota): TŘEBÍČ – Pelhřimov (11.30), Příbram - Český Krumlov, DDM České Budějovice - Veselí nad Lužnicí, dohrávka 8. kola: DDM České Budějovice – Pelhřimov (neděle).