Zápas se zpočátku pro svěřence Romana Mejzlíka a Štěpána Oberreitera nevyvíjel dobře. „Špatně jsme začali a brzy dostali gól. Dělali jsme chyby, inkasovali a naše šance nevyužili. Naštěstí se nám podařilo dát kontaktní gól ještě do konce první třetiny,“ komentuje hostující kouč Roman Mejzlík.

Po změně stran se Třebíči podařilo náskok soupeře nakonec smazat. Celek z Vysočiny navíc v poslední dvacetiminutovce dokonal obrat.

„Ve druhé části nám soupeř zase odskočil na rozdíl dvou branek, ale my dokázali srovnat a na začátku třetí třetiny dát dva góly. Hra byla vyrovnaná a pro nás je dobré, že se nám podařilo nepříznivý stav otočit. Mrzí nás zranění Mirka Jurdy, který má po nešťastném souboji zlomenou ruku a jsme museli ho nechat ve znojemské nemocnici,“ uzavřel hodnocení Mejzlík.

ZNOJMO – TŘEBÍČ 3:5

Branky a nahrávky Třebíče: Doležal (Spilka, Šplíchal), Růžička (Spikla), Doležel (Spilka, A. Svoboda), Doležal (Růžička, Šplíchal), Hrnčíř (Přidal). Třetiny: 2:1, 1:2, 0:2. Třebíč: P. Svoboda (Martin) – Šplíchal, Šinkovský, Blecha, Ježek, Linhart, Patočka, Růžička – Přidal, Dolníček, Kotačka – Čtveráček, Hrnčíř, Doležal – Maštalíř, Vildomec, Jurda – Spilka, A. Svoboda, Klár.