„Soupeř nás požádal o přeložení, protože má nějaký zahraniční zájezd," vysvětluje třebíčský trenér Roman Mejzlík, který má z

Východočechů patřičný respekt. „Hradec Králové je favoritem soutěže a určitě má ty nejvyšší cíle. Jejich kádr je dobře připravený na vrchol sezony, kterým bude play-off," uvedl na adresu soupeře třebíčský lodivod.

Jeho tým stejně jako lídr skupiny B tak odehrají obden už třetí zápas. Oba celky by tak měly být na tom stejně, ale… „Oni mají širší kádr než my, a tak pravděpodobně v samotném zápase budou víc tvořit. Hradec určitě přijede v co nejlepší sestavě, ale my v nejsilnějším možném složení nastoupíme také," nechal se slyšet Mejzlík.

Horáci si o víkendu pomohli hráči ze staršího dorostu, který měl volno, a tak by tomu mělo být i dnes. „Dorostenci měli v pátek z důvodu marodky soupeře zápas odložen a teď zase doplníme soupisku o tyto hráče," povídal šéf třebíčské střídačky.

Třebíč se v pátek vítězstvím nad Přerovem posunula na třetí příčku ve skupině B, kterou uhájila v neděli ve Vsetíně. Cíl je tak jasný. „Všichni víme, o co se hraje, a tak máme o motivaci postaráno. Jak už jsem řekl dříve, každý bod bude důležitý, a proto se pokusíme uspět i proti Hradci," burcuje kouč Horácké Slavie.