Skupina VÝCHOD

1. kolo 12. září Prostějov – Havířov, Brno – TŘEBÍČ, Olomouc – Šumperk, JIHLAVA – Ostrava
2. kolo 15. září Havířov – Ostrava, Šumperk – JIHLAVA, TŘEBÍČ – Olomouc, Prostějov – Brno
3. kolo 17. září Brno – Havířov, Olomouc – Prostějov, JIHLAVA – TŘEBÍČ, Ostrava – Šumperk
4. kolo 19. září Havířov – Šumperk, TŘEBÍČ – Ostrava, Prostějov – JIHLAVA, Brno – Olomouc
5. kolo 22. září Olomouc – Havířov, JIHLAVA – Brno, Ostrava – Prostějov, Šumperk – TŘEBÍČ
6. kolo 26. září Havířov – TŘEBÍČ, Prostějov – Šumperk, Brno – Ostrava, Olomouc – JIHLAVA
7. kolo 29. září JIHLAVA – Havířov, Ostrava – Olomouc, Šumperk - Brno, TŘEBÍČ – Prostějov
8. kolo 3. října Havířov – Prostějov, TŘEBÍČ – Brno, Šumperk – Olomouc, Ostrava – JIHLAVA
9. kolo 6. října Ostrava – Havířov, JIHLAVA – Šumperk, Olomouc – TŘEBÍČ, Brno – Prostějov
10. kolo 8. října Havířov – Brno, Prostějov – Olomouc, TŘEBÍČ – JIHLAVA, Šumperk – Ostrava
11. kolo 10. října Šumperk – Havířov, Ostrava – TŘEBÍČ, JIHLAVA – Prostějov, Olomouc – Brno
12. kolo 13. října Havířov – Olomouc, Brno – JIHLAVA, Prostějov – Ostrava, TŘEBÍČ – Šumperk
13. kolo 17. října TŘEBÍČ – Havířov, Šumperk – Prostějov, Ostrava – Brno, JIHLAVA – Olomouc
14. kolo 20. října Havířov – JIHLAVA, Olomouc – Ostrava, Brno – Šumperk, Prostějov – TŘEBÍČ

Skupina ZÁPAD

1. kolo 12. září Hradec Králové – Mladá Boleslav, HAVLÍČKŮV BROD – Most, Kadaň – Chomutov, Vrchlabí – Beroun
2. kolo 15. září Mladá Boleslav – Beroun, Chomutov – Vrchlabí, Most – Kadaň, Hradec Králové – HAVLÍČKŮV BROD
3. kolo 17. září HAVLÍČKŮV BROD – Mladá Boleslav, Kadaň – Hradec Králové, Vrchlabí – Most, Beroun – Chomutov
4. kolo 19. září Mladá Boleslav – Chomutov, Most – Beroun, Hradec Králové – Vrchlabí, HAVLÍČKŮV BROD – Kadaň
5. kolo 22. září Kadaň – Mladá Boleslav, Vrchlabí – HAVLÍČKŮV BROD, Beroun – Hradec Králové, Chomutov – Most
6. kolo 6. října Mladá Boleslav – Most, Hradec Králové – Chomutov, HAVLÍČKŮV BROD – Beroun, Kadaň – Vrchlabí
7. kolo 29. října Vrchlabí – Mladá Boleslav, Beroun – Kadaň, Chomutov – HAVLÍČKŮV BROD, Most – Hradec Králové
8. kolo 3. října Mladá Boleslav – Hradec Králové, Most – HAVLÍČKŮV BROD, Chomutov – Kadaň, Beroun – Vrchlabí
9. kolo 6. října Beroun – Mladá Boleslav, Vrchlabí – Chomutov, Kadaň – Most, HAVLÍČKŮV BROD – Hradec Králové
10. kolo 8. října Mladá Boleslav – HAVLÍČKŮV BROD, Hradec Králové – Kadaň, Most – Vrchlabí, Chomutov – Beroun
11. kolo 10. října Chomutov – Mladá Boleslav, Beroun – Most, Vrchlabí – Hradec Králové, Kadaň – HAVLÍČKŮV BROD
12. kolo 13. října Mladá Boleslav – Kadaň, HAVLÍČKŮV BROD – Vrchlabí, Hradec Králové – Beroun, Most – Chomutov
13. kolo 17. října Most – Mladá Boleslav, Chomutov – Hradec Králové, Beroun – HAVLÍČKŮV BROD, Vrchlabí – Kadaň
14. kolo 20.října Mladá Boleslav – Vrchlabí, Kadaň – Beroun, HAVLÍČKŮV BROD – Chomutov, Hradec Králové – Most

Pozn.: Úvodní část se hraje dvoukolově každý s každým ve skupinách.