KOLÍN – TŘEBÍČ 0:4
Duel čtvrtého týmu tabulky se druhým nabídl atraktivní hokejovou podívanou. „Myslím si, že utkání bylo z naší strany dobré. Měli jsme dobrý pohyb, dost šancí, i když hra byla vyrovnaná," komentoval trenér Horácké Slavie Roman Mejzlík.

Jeho svěřenci si v první třetině vytvořili zásluhou Kajnara a Tichého dvoubrankový náskok, který v prostřední části po gólech Buriana a Maštery zdvojnásobili. V závěrečném dějství se už skóre neměnilo. „Byli jsme silnější na puku a lepší v koncovce. Uktkání se silným soupeřem jsme zvládli na výbornou. Nebylo to jednoduché a jsem rád, že jsme to zvládli," hodnotí třebíčský kouč.
Branky a nahrávky: 1. Kajnar (Tichý, Šimka), 17. Tichý (Hort, Kajnar), 25. Burian (Bednář, Wasserbauer), 32. Maštera (Wasserbauer, Bednář). Rozhodčí: Barek – Potůček, Budinský. Vyloučení: 4:5, navíc Jirák (Třebíč) 10 minut OT. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 34. Třetiny: 0:2, 0:2, 0:0. Třebíč: Šoustal – Pokorný, Urban, Šimka, Tichý, Jakub Tůma, Jirák, Burian, Wasserbauer, Hort, Matov, Kajnar, Maštera, Jaroslav Tůma, Kučera, Bednář.

TŘEBÍČ – J. HRADEC 5:1 nedohráno
Hosté přicestovali s deseti hráči do pole a podle toho vypadal i průběh utkání, které nakonec trvalo pouhé dvě třetiny. V týmu Jindřichova Hradce došlo ke zranění a počet hráčů klesl pod povolenou hranici. Navíc předzápasové rozbruslení absolvovalo pouze devět hokejistů a jeden brankář.

„Hosté přijeli v takovém počtu, v jakém přijeli, aby to utkání vůbec mohli nastoupit a odehrát. Bohužel to nevyšlo. Měli tam nějaká zranění a utkání se muselo po dvou třetinách ukončit. To se stává i v lepších oddílech," nechal se slyšet domácí lodivod Roman Mejzlík.
Jeho svěřenci stačili v úvodní části nastřílet čtyři branky, a tak mohl šéf třebíčské střídačky hráče, kteří den před tím absolvovali zápas za A-tým, z utkání stáhnout.

„Důvodem bylo, že kluci přijeli z Benátek pozdě večer. Navíc jsme hráli ještě ve středu (dohrávka s Krkonošemi – poz. aut.) a měli tak tři zápasy za týden. Vytížení bylo větší a museli jsme pošetřit síly, protože ještě někteří kluci ještě budou hrát závěrečné utkání za muže, kam je po dohodě s trenéry A-mužstva uvolníme," hlásí domácí kormidelník.
Branky a nahrávky: 2. Kajnar (Všetečka, Hort), 9. Bednář (Maštera), 15. Maštera (Bednář, Tůma), 17. Všetečka (Kajnar, Hort), 35. Burian (Urban) - 24. Heřmánek (Čamra). Rozhodčí: Pokorný - Nechvátal, Rampír. Diváci: 68. Třetiny: 4:0, 1:1. Třebíč: Svoboda (30. Šoustal) - Pokorný, Všetečka, Urban, Šimka, Tichý, Tůma, Kirák, Burian, Wasserbauer, Hort, Matov, Kajnar, Maštera, Tůma, Kučera, Bednář.