TŘEBÍČ – BOSKOVICE 21:0
Domácí začali plnit roli favorita od páté minuty. Prakticky se hrálo na jednu branku. Třebíčští se proti oslabenému soupeři, který přicestoval jen s deseti hráči do pole, se do první přestávky prosadili ještě třikrát.

„Já myslím, že to byl dobrý soupeř na rozehrání po té delší pauze. My jsme mezi svátky sehráli několik modelových zápasů mezi sebou a se starším dorostem, abychom chytli nějaký rytmus," vysvětluje trenér Horácké Slavie Roman Mejzlík.

Jeho svěřenci po změně stran nastříleli dalších pět branek a kanonádu proti rezignovanému soupeři spustili v závěrečné části. Na třetí třetinu si Horáci schovali dvanáct přesných zásahů.

„Začátek zápasu byl trošku vlažnější, ale potom jsme přidali pohyb a lepší koncovku. Jsem spokojen, že padalo hodně gólů a povedl se nám vstup do nového roku," hodnotí rekordní vítězství třebíčský kouč.
Branky a nahrávky: 5. Maštera (Bernat, Tůma), 5. Kajnar (Urban, Wasserbauer), 13. Wasserbauer, 15. Všetečka (Bednář), 24. Všetečka (Matov, Hort), 31. Urban (Kajnar), 31. Jirák (Tůma, Abrahám), 32. Bednář (Hort, Všetečka), 39. Pokorný (Hort, Bednář), 41. Bednář (Všetečka, Matov), 45. Všetečka (Bednář, Matov), 47. Urban (Bednář, Hort), 47. Urban (Matov), 49. Burian (Tichý), 51. Jirák (Burian, Šimka), 53. Bednář (Burian), 54. Všetečka (Matov), 55. Kajnar (Maštera, Hodek), 57. Jirák (Tichý, Tůma), 59. Jirák (Tichý), 59. Všetečka (Matov). Rozhodčí: Pokorný – Horký, Nechvátal. Vyloučení: 6:2, navíc Šindelář 10 min. OT. Využití: 3:0. V oslabení 2:0. Diváci: 51. Třetiny: 4:0, 5:0, 12:0. Třebíč: Svoboda – Pokorný, Všetečka, Urban, Šimka, Hodek, Tichý, Abrahám, Jirák, Burian, Wasserbauer, Hort, Matov, Kajnar, Maštera, Tůma, Bernat, Bednář.

TŘEBÍČ – H. BROD 6:1
O poznání těžšího soupeře přivítali svěřenci Romana Mejzlíka včera. Hosté z Havlíčkova Brodu drželi v úvodním dějství krok, stejně jako domácí si vytvořili několik slibných příležitostí ke skórování, a proto se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

„Věděli jsme, že nás čeká nelehký zápas a už od pátku jsme se na to nějakým způsobem připravovali. Museli jsme přeřadit na jiný rychlostní stupeň. Hráli jsme docela slušně dozadu a nepouštěli soupeře do větších šancí. V první třetině jsme měli dost příležitostí, abychom odskočili, ale nedali je," komentuje trenér Horácké Slavie.

Hostitelé po změně stran začali získávat půdu pod nohama a vypracovali si dvoubrankový náskok. Horáci pak vedení zvýraznili dalšími třemi góly.

„Ve druhé třetině se nám povedlo nějaké šance proměnit a pak jsme to kontrolovali až do konce. Nenechali jsme se k ničemu vyprovokovat a po zbytek zápasu hráli velice dobře," uzavřel hodnocení třebíčský lodivod.
Branky a nahrávky: 7. Kajnar (Urban, Pokorný), 22. Všetečka (Bednář), 29. Kučera (Abrahám, Burian), 43. Abrahám (Tůma, Wasserbauer), 48. Bednář (Matov), 53. Všetečka (Matov) – 18. Kittler. Rozhodčí: Czubaj – Mikoviny, Rampír. Vyloučení: 4:9, navíc Bušek (HB) 10 min. OT. Využití: 1:0. Diváci: 30. Třetiny: 1:1, 2:0, 3:0. Třebíč: Svoboda – Pokorný, Všetečka, Urban, Šimka, Abrahám, Jirák, Burian, Wasserbauer, Hort, Matov, Kajnar, Maštera, Tůma, Kučera, Bednář. H. Brod: Adam – Suchý, Mendl, Lobo, Bancíř, Bušek, Semrád, Kraučuk, Jelínek, Ludvík, Hubert, Kittler, Křížek, Polák, Přibyl, Motl.