Junioři v Šumperku nakonec vydolovali pouze bod

Třebíč/Šumperk - Hokejoví junioři Horácké Slavie nejprve 30. extraligovém kole na domácím ledě proti Olomouci i přes vydařený úvod zápasu málem obdrželi „desítku“. Poté v rámci 31. kola zajížděli na kluziště šumperských Draků, kde prohrávali o dvě branky, ale přesto dokázali utkání dovést do prodloužení, ve kterém opět obdrželi gól.

15.12.2008

TŘEBÍČ – OLOMOUC 1:9

Domácí až na jednu chybu ve středním pásmu, kdy se Olomoučtí dostali do přečíslení, tu pohotovým zákrokem napravil brankář Adam Wolf, byli aktivnější.

Hned ve druhé minutě Třebíčští využili první přesilovou hru. Dočekal na modré čáře našel kapitána Davida Vítka, a ten pohotovou střelou k tyči poslal svůj tým do vedení.

V páté minutě se šikovně až před hostujícího brankáře proháčkoval Jaroš, kterého soupeřovi obránci nezastavili ani za cenu faulu, ale při zakončeni nedokázal puk zvednout, a tak nechal vyniknout gólmana.

V další obrovské šanci tečoval Dočekal těsně vedle. V 10. minutě třebíčští hráči chybnou rozehrávkou ve vlastní obranné třetině ztratili puk, a nebýt Wolfa, jenž proti střele včas povyjel a kotouč ukryl do lapačky, mohlo být vyrovnáno.

To nakonec přišlo, když v tři minuty před první sirénou byl při útočné snaze ve středním pásmu sporně zastaven Jordan a z následného protiútoku Hanáci vyrovnali. A aby toho nebylo málo, tak hosté ještě v závěru úvodního dějství využili přesilovku.

Ve druhé části to šlo s třebíčskými hráči z kopce, jako by je ovlivnil závěr předchozí dvacetiminutovky, a toho Olomoučtí náležitě využívali a ve 24. minutě po individuální akci pohodlně zvýšili.

Za dvě minuty se hráči Horácké Slavie mohli vrátit do zápasu, to by ale museli využít dvojnásobnou početní převahu, která trvala jednu minutu a 33 vteřin. Soupeře sice zamkli v jeho obranném pásmu, ale z tlaku kromě dvou nepřesných střel od modré a jedné nepřesné dorážky do poloodkryté branky nic nevytěžili.

To hosté zanedlouho potrestali z rychlého brejku střelou pod víko. Ve 37. minutě Hanáci prakticky rozhodli o osudu utkání a svým pátým gólem vyhnali Wolfa z branky. Nahradil jej Petr Telecký.

Poslední třetina se dohrávala už jen z povinnosti. Odevzdaní hostitelé ještě čtyřikrát inkasovali. Minutu před závěrečnou sirénou Telecký skvělým zákrokem proti samostatnému úniku olomouckého hráče zachránil svůj tým před potupnou desítkou.

„Začali jsme výborně, ale nedokázali jsme i přes tutové šance svůj náskok navýšit, a to soupeř stoprocentní střeleckou úspěšností potrestal,“ litoval třebíčský lodivod Štěpán Oberreiter.

Branky a nahrávky: 3. Vítek (Dočekal). Třetiny: 1:2, 0:3, 0:4. Třebíč: Wolf (38. Telecký) - Mečiar, Dvořák, Rajský, Jaroš, Mlejnek, Belatka, Švaříček, R. Kadela – Vítek, Kesner, Klíma – E. Kadela, Jordan, Dočekal – Křenek, Němec, Vondráček – Sochor, Krutiš, Vyhnálek.

ŠUMPERK – TŘEBÍČ 3:2 pp

Od začátku měli více ze hry Třebíčští, jmenovitě Kesner, jemuž vyloženou šanci zmařil domácí brankář.

K další střele se ve vlastním oslabení dostal hostující Dvořák, ale dopadl stejně jako jeho spoluhráč. Při první vážnější šanci Šumperských se vyznamenal Adam Wolf.

Jako první v duelu povolil třebíčský gólman, když ve 13. minutě hostitelé využili přesilovou hru. Hosté se pokoušeli odpovědět, ale domácí gólman byl proti.

V úvodu druhého dějství Draci zvýšili na 2:0 a na Třebíč by si už nikdo nevsadil. Ovšem hosté se nevzdávali. V 25. minutě Jakub Klíma z dorážky v přesilovce snížil a všechno bylo jinak.

Hráči Horácké Slavie ožili a snažili se vyrovnat, ale další šance nevyužili. Šumperští měli příležitost pojistit vedení, ovšem Třebíč měla v brance Wolfa, který fantastickým zákrokem udržel svým spoluhráčům naději. A tak udeřilo na druhé straně. Lukáš Němec byl před soupeřovou brankou důrazný a vyrovnal.

Na začátku třetí třetiny domácí sahali po vedoucí brance, ale opět zaúřadoval Wolf, který své spoluhráče držel i nadále. Utkání nakonec dospělo do prodloužení.

V nastaveném čase domácí rozhodli o tom, že druhý bod zůstane v Šumperku už v první minutě. „Zase to nešťastné prodloužení,“ posteskl si trenér Třebíče.

„I když jsme dva nula prohrávali, je ten bod spíše ztráta. Zase jsme obdrželi dva laciné góly a nedali spoustu šancí,“ litoval třebíčský kouč.

Branky a nahrávky: 25. Klíma (Kesner, R. Kadela) , 35. Němec (Vondráček, Krutiš). Třetiny: 1:0, 1:2, 0:0 - 1:0. Třebíč: Wolf - Belatka, Dvořák, Jaroš, R. Kadela, Mlejnek, Rajský, Švaříček – E. Kadela, Kesner, Klíma - Křenek, Jordan, Dočekal - Sochor, Němec, Vondráček – Krutiš.

15.12.2008 VSTUP DO DISKUSE

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 16 000 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech ŠIČKA. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, Kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky. Pracoviště: Fore s.r.o. - provoz, Průmyslová, č.p. 225, 674 01 Třebíč 1. Informace: Zbyněk Kouba, +420 605 571 348. Výroba - Výroba Obsluha strojů 19 000 Kč Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů DĚLNÍK/CE - OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 24000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Náplň práce: jednoduchá obsluha NC/CNC strojů (není nutná znalost programů), nebo obsluha dalších jednoduchých strojů. , Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, ochota pracovat v nepřetržitém provozu, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost., Nabízíme: plné zaučení, zaměstnání ve stabilní společnosti, odpovídající ohodnocení, firemní benefity., Nástup možný IHNED! Práce je vhodná pro absolventy., Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, stravenky, příspěvek na dopravu, cafeterie a další. Pracoviště: Jopp automotive s.r.o. - pracoviště třebíč, Hrotovická-Průmyslová Zóna, č.p. 188, 674 01 Třebíč 1. Informace: Petra Koudelová, +420 563 031 231vevšednídnyod8:00do15:00hod.. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 16 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pro naši rychle rostoucí společnost provozující telekomunikační služby hledáme vhodného kandidáta na pozici administrativního pracovníka. Jedná se o práci v kanceláři. Vaší prací bude telefonovat se zákazníky, zpracovávat smlouvy, komunikovat se stávajícími zákazníky i nově příchozími., Nabízíme:, - práci v úspěšné, rychle rostoucí firmě, - neomezené odměny, - stálou pracovní dobu, - práci s nejnovějšími technologiemi, - práci v příjemném kolektivu, - neomezené volání a připojení k internetu, - podporu školitelů, Požadujeme:, - schopnost týmové spolupráce, - vůli a chuť učit se novým věcem, - vysoké pracovní nasazení a loajalitu k firemním hodnotám, - komunikativnost, - chuť mluvit s lidmi, umět poradit, pomoci, - organizační schopnosti, Vaši prací bude rozvíjet rozsáhlou síť, podílet se na její správě a připojovat nové zákazníky., , První kontakt e-mailem: anna.novakova@nova-net.cz. Pracoviště: Novanet systems, s.r.o., Manž. Curieových, č.p. 657, 674 01 Třebíč 1. Informace: Anna Nováková, +420 777 499 555. Kultura a sport - Kultura a sport Návrháři (grafici) reklamní, 18 000 Kč Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační NÁVRHÁŘ - GRAFIK. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hlavní oblasti zodpovědnosti:, - zpracování designu veletržní expozice, - vypracování popisu expozice a kontrola celého projektu, - vypracování projektu pro povolení stavby, - zpracování grafických podkladů od zákazníka, - spolupráce s obchodním a projektovým oddělením, , Požadavky:, - minimálně středoškolské vzdělání, - Anglický jazyk případně německý jazyk – komunikativní úroveň, - zodpovědnost, pečlivost, schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu, , Nabízíme:, - pestrou práci ve stabilní společnosti, - příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, - nástup možný dle dohody, - více o firmě na www.orbital.cz. Pracoviště: Orbital international ltd. - organizační složka, U Obůrky, č.p. 953, 674 01 Třebíč 1. Informace: Vendula Požárová, +420 568 801 130od8:00do16:30hod..

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.
15

Myslel jsem, že si ze mě střílí, říká reprezentační nováček o pozvánce

ANKETA: Kteří fotbalisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na fotbalového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

ANKETA: Kteří hokejisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na hokejového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.