Junioři rozhodli ve druhé části

Třebíč - Přečkali dvojnásobné oslabení a pak třikrát udeřili. Takto si počínali hokejoví junioři Horácké Slavie, kteří v 11. ligovém kole doma porazili loňského účastníka extraligy Opavu.

26.10.2011 3

Ilustrační fotoFoto: Archiv

Zápas byl vyrovnaný. „Soupeř byl kvalitní. O tom svědčí i první třetina, která skončila bez branek a oni měli i víc šancí,“ hodnotí třebíčský kouč Roman Mejzlík.

Jeho svěřenci pak přečkali dvojnásobnou přesilovku Severomoravanů a potom třikrát udeřili Šulcem, Musilem a Patákem.

„Na začátku druhé třetiny jsme ubránili oslabení pět na tři, kde nás podržel brankář a to byl odrazový můstek. Pak jsme vytěžili skoro s každé šance gól,“ oddychl si třebíčský lodivod.

Domácí si pak vítězství pohlídali. „Ve třetí třetině jsme po gólu na 3:1 nezpanikařili a dokázali na to odpovědět. První útok dal tři góly, druhý skóroval jednou a třetí lajna udržela nulu. To je taková naše představa o té práci. Pokud budeme hrát na tři útoky, bude to dobré. Klukům je potřeba za to poděkovat,“ pochvaluje si Mejzlík.

TŘEBÍČ OPAVA 4:1

Branky a nahrávky:
28. Šulc (Peroutka, Vlašín), 29. Musil (Pálka), 36. Paták (Šulc), 51. Paták (Vlašín) - 44. Baďura (Džemla). Rozhodčí: Čech - Lukš, Skopal. Vyloučení: 8:5, navíc Baďura (OPA) 2x10 OS + do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 64. Třetiny: 0:0, 3:0, 1:1. Horácká Slavia Třebíč: Máj Peroutka, Belatka, Krejčí, Pálka, Vyhnalík, Kotrba Paták, Vlašín, Šulc Musil, Kovalský, Vondráček Stromecký, Outulný, Weiss.

26.10.2011 VSTUP DO DISKUSE 3
Nečekaná žeň čekala třebíčské plavce na podzimní ceně Motorletu, zleva David Svoboda, Sára Doležalová, Barbora Seemanová a Marie Magdalena Davidová.

Plavci Spartaku zářili na podzimní ceně Motorletu

Volby na Třebíčsku.

V Okříškách budou u voleb podepisovat petici na podporu obchvatu

Jedna z nejkrásnějších vyhlídek na Třebíčsku. Podívejte se

Čáslavice - Jedna z nejkrásnějších vyhlídek na Třebíčsku se nachází na nenápadném místě nedaleko kostela a hřbitova u Čáslavic. Místo zvané Hanzalův kopeček skýtá zvláště za slunných podzimních dní půvabné rozhledy do všech světových stran.

Zahrádkáři budou vystavovat tradiční druhy i rarity

Třebíč - Zahrádkáři se chystají v Třebíči ukázat své letošní výpěstky. Od pátku do pondělí promění Zahrádkářský dům ve Švabinského ulici v jednu velkou podzimní zahradu. Uskuteční se tam jubilejní třicátá oblastní výstava ovoce, zeleniny, bonsají a léčivých rostlin.

Na kapotu auta před domem někdo vyryl kosočtverec

Třebíč - Kosočtverec někdo vyryl na kapotu auta Nissan Juke, která stálo před domem v ulici Sv. Čecha v Třebíči.

Veletrh vzdělávání představí v Třebíči nabídky škol

Třebíč - Veletrh vzdělávání Didacta se ve čtvrtek 19. října uskuteční v Třebíči. Cílem veletrhu je podat ucelený přehled o vzdělávacích nabídkách škol a uplatnění v praxi.