J. HRADEC – TŘEBÍČ 2:6
Hosté o osudu zápasu rozhodli už mezi osmou a desátou minutou, kdy se střelecky prosadili hned pětkrát. Utkání se ve zbývajícím čase prakticky jen dohrávalo. „Začali jsme slušně. Hra byla vyrovnaná, ale pak jsme během dvou minut dali pět gólů a od toho se pak utkání odvíjelo. Potom jsme spíš hráli údržbu a šetřili síly na další zápas. Nějaké šance jsme měli, ale neproměnili je. Výsledkově dobré, ale hra nic moc, bylo to i tím, že jsme rozhodli už v první třetině," hodnotí trenér Horácké Slavie Roman Mejzlík.
Branky a nahrávky: 26. Přibyl, 48. Nikodým – 8. Nejedlý (Strnad, Caha), 8. Všetečka (K. Svoboda), 9. Tůma (Urban), 10. Nejedlý (Dvořák, Caha), 10. Matov (Všetečka), 44. Tichý (Tůma, Hort). Rozhodčí: Mertl – Jeletz, Kuřítko. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Diváci: 18. Třetiny: 0:5, 1:0, 1:1. Třebíč: D. Svoboda (30. Pavlas) – Pokorný, Všetečka, Urban, Šimka, Burian, Strnad, Hort, Matov, Erat, Tůma, Tichý, Caha, Nejedlý, K. Svoboda, Dvořák.

CHRUDIM – TŘEBÍČ 3:1
Východočeši dělali důrazným stylem hry týmu z Vysočiny značné problémy. „Věděli jsme, že to bude mnohem těžší zápas než v Hradci. Soupeř hraje důrazný hokej a hodně bruslí. Nezačali jsme špatně, ale nevyužili několik brankových příležitostí. Pak nám soupeř ujel a přečíslení využil. Sice jsme do konce první třetiny vyrovnali, ale to bylo maximum, čeho jsme mohli dosáhnout," má jasno třebíčský kouč Roman Mejzlík.

Hosté se ve zbývajících čtyřiceti minutách už neprosadili. „Ve druhé části jsme měli hodně vyloučených, což nás stálo moc sil a domácí nám zase odskočili. Ve třetí třetině jsme se chtěli dostat do zápasu a vyrovnat. Jenže soupeř dobře bránil a důraznou defenzivou nás do vyložené šance nepustil. Chrudim hrála dobře do těla a hlavně bezchybně, proto jsme to neuhráli," uzavřel hodnocení Mejzlík.
Branky a nahrávky: 15. Štěpánek (Kopečný), 24. Solnička (Novotný, Machač), 51. Kmoníček (Solnička) – 18. Matov. Rozhodčí: Kratochvíl – Zeman, Řezníček. Vyloučení: 2:9, navíc Polák 10 min. OT. Využití: 1:0. Diváci: 68. Třetiny: 1:1, 1:0, 1:0. Třebíč: Šoustal – Pokorný, Všetečka, Urban, Šimka, Burian, Strnad, Hort, Matov, Erat, Tůma.