Jeho svěřenci měli uprostřed týdne dohrávat utkání 30. kola se Zbraslaví, která opět nedorazila, a tak byl kouč rád za tento duel. „Buďme rádi, že se soupeř vůbec dostavil a zápas se mohl odehrát. Čeká nás nadstavba a kdybychom měli další utkání zrušené, byla by to dlouhá herní pauza," má jasno kormidelník Horácké Slavie.

Ten byl s dlouhodobou fází soutěžního ročníku nad míru spokojen. „Klukům je potřeba poděkovat, v základní části odvedli velice slušné výkony a nějaký vyloženě špatný zápas neodehráli. Jsme rádi, že jsme to takhle zvládli a po delší době se podařilo třebíčskému mančaftu skupinu vyhrát. Doufám, že se na zbylé zápasy v nadstavbě, které budou určitě kvalitní, dobře připravíme," nechal se slyšet Mejzlík.

TŘEBÍČ – J. HRADEC 16:1
Branky a nahrávky: 1. Matov (Všetečka, Urban), 3. Wasserbauer, 3. Všetečka (Urban, Burian), 14. Všetečka (Wasserbauer), 18. Kajnar (Tůma), 19. Caha (Šimka, Šoustal), 20. Matov (Všetečka, Wasserbauer), 22. Michálek (Caha), 35. Caha (Všetečka, Michálek), 40. Wasserbauer, 43. Všetečka (Matov), 48. Matov (Kajnar, Michálek), 50. Tůma (Caha, Michálek), 56. Tůma (Matov), 59. Všetečka (Matov, Wasserbauer), 60. Šimka (Matov, Wasserbauer) – 3.Hřebík. Rozhodčí: Skopal – Musil, Nechvátal. Vyloučení: 0:1. Bez využití. Třetiny: 7:1, 3:0, 6:0. Třebíč: Šoustal (30. Pavlas) – Caha, Všetečka, Urban, Šimka, Michálek, Burian, Wasserbauer, Matov, Kajnar, Tůma.