TŘEBÍČ – CHRUDIM 3:2 sn
Domácí se rozjížděli pomalu a na jejich hře byla třítýdenní přestávka znát. „Je to jedna z příčin. Neměli jsme zápasové tempo, ale na druhou stranu se s tím musíme nějak srovnat," nehledal si alibi Mejzlík.

Jeho svěřenci se po bezbrankové první třetině ujali vedení. Ovšem Chrudim do druhé přestávky výsledek otočila. „Nezačali jsme dobře, měli tam vyloučení a šli i do tří. Tím jsme soupeře postavili na nohy a dvě třetiny na jejich důraznou hru i dobré bruslení nenašli recept. I když jsme vedli, tak hosté měli více ze hry a víc šancí," uznal trenér Horácké Slavie.

Třebíč v závěrečné části vyrovnala. „Naštěstí se nám utkání podařilo zremizovat a zvládnout nájezdy. Soupeř byl zdatný a pro nás nebylo jednoduché se dostat do šancí. Hráli jsme dobře jen třetinu a se dvěma body jsme spokojení," hodnotí domácí lodivod.
Branky a nahrávky: 32. Všetečka (Matov, Hort), 58. Kajnar (Tůma, Maštera), rozhodující nájezd: Všetečka – 36. Koreček (Haltuch), 38. Benýšek (Koreček). Rozhodčí: Čech – Nechvátal, Skopal. Vyloučení: 4:3, navíc Svoboda (TRE) 10 min. OT za nesportovní chování. Bez využití. Diváci: 67. Třetiny: 0:0, 1:2, 1:0. Třebíč: Svoboda (Šoustal) – Pokorný, Všetečka, Šimka, Hodek, Tichý, Abrahám, Jirák, Burian, Wasserbauer, Bernat, Hort, Veškrna, Matov, Kajnar, Maštera, Tůma, Kučera, Bednář.

KRKONOŠE – TŘEBÍČ 1:6
Vysoké vítězství Horácké Slavie se nerodilo lehce. Třebíč si vypracovala dvoubrankový náskok až těsně před pauzou. „První třetina byla vyrovnaná. V jejím závěru jsme dali dvě branky, a ty byly pro další vývoj utkání rozhodující," má jasno hostující trenér Roman Mejzlík.

Jeho svěřenci po změně stran přečkali nápor soupeře a gólem do šatny zvýšili. „Ve druhé třetině měli domácí převahu, ale jejich příležitosti zůstaly nevyužité. Také nás podržel brankář a z přečíslení jsme zvýšili na 3:0," oddychl si třebíčský kouč.

Domácím nepomohl ani gól naděje v závěrečném dějství. „Na začátku třetí třetiny jsme sice inkasovali z dorážky. Na snížení jsme však dokázali dvěma góly včas odpovědět," uzavřel hodnocení Mejzlík.
Branky a nahrávky: 41. Chleborád (Tatar, Rutrle) – 19. Pokorný (Bednář, Jaroslav Tůma), 20. Jaroslav Tůma (Bednář), 38. Všetečka (Jaroslav Tůma, Bednář), 47. Urban (Všetečka), 50. Všetečka (Bednář), 59. Bednář (Všetečka, Jaroslav Tůma). Rozhodčí: Veselý – Lučan, Kis. Vyloučení 6:5. Bez využití. Třetiny: 0:2, 0:1, 1:3. Třebíč: Svoboda (Šoustal) – Hort, Pokorný, Wasserbauer, Šimka, Kučera, Hodek – Jaroslav Tůma, Bednář, Všetečka – Urban, Kajnar, Maštera – Jirák, Abrahám, Burian.