HAVL. BROD – BENÁTKY N. J. 1:4

Nezáživný hokej přinesl mnohem více radosti hostům, kteří dokázali vytěžit z minima maximum. Lépe zvládali hlavně hru v nerovnovážném počtu: jeden gól vstřelili v přesilovce, další v oslabení.

Branky a nahrávky: 27. Třetina (Vyhlídal) – 18. Bárta (Klimenta, Špaček), 24. Dušek (Cunik), 27. Urban, 47. Dušek (Vantuch). Rozhodčí: Jebavý – Jindra, Jílek. Vyloučení: 5:9, navíc Třetina (Havlíčkův Brod) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 1050. Třetiny: 0:1, 1:2, 0:1. Havlíčkův Brod: Suchan – Vyhlídal, Pavlík, Šulc, A. Jelínek, Jebavý, Špelda, Soldán – Němec, Třetina, Svoboda – Zohorna, Holec, Kubeš – Endál, Dušátko, Varga – Křišťan, Stromko, Ondráček. Benátky nad Jizerou: Stejskal – Drábek, Kajínek, Lukáč, Pavlů, Cunik, Kolmann, Gajda – Procházka, Dušek, Vantuch – Kopic, Urban, Weiss – Špaček, Bárta, Klimenta – Jech, Havel, Hruška.

HR. KRÁLOVÉ – JIHLAVA 4:2

Dukla se vzchopila až v samém závěru, kdy díky přesným zásahům Hodka a Maleny snížila z 0:3 na 2:3, ale Hradec pečetil své vítězství při power play červenožlutých.

Branky a nahrávky: 3. Kadlec (Roubík, Fořt), 35. Kadlec (Fořt), 39. Roubík (Kadlec), 60. Kadlec (Roubík) – 56. Hodek (Bakus, Malena), 58. Malena (Bakus). Rozhodčí: Jeřábek - Rittich, Skopal. Třetiny: 1:0, 2:0, 1:2. Hradec Králové: Koutský – Táborský, Zápotočný, Sláma, Hendrich, Pazdera, Vojta, Klement – Fořt, Roubík, Kadlec, Hruška, Koudelka, Nedorost, Luštinec, Filip, Suchý, Ulehla, Berger. Jihlava: Řehoř – Malena, Andersons, Martinka, Kašpar, Ficenc, Bílek, Novák – Kotlík, Hanzal, Krupka, Říha, Bakus, Dolníček, Hradecký, Jonáš, Hodek, Hrbatý, Suk, Bezděk.

VRCHLABÍ – TŘEBÍČ 4:3

Jak už to bývá ve Vrchlabí zvykem, domácí se tlačili dopředu a jejich soupeř spoléhal na brejkové situace a po jedné takové v 15. minutě z čista jasna udeřil Nahodil. Vyrovnání na 1:1 se zrodilo před polovinou zápasu, kdy u tyčky puk dorazil Rusnák. V úvodu závěrečného dějství ale udeřil Klejna a domácí opět prohrávali.

Pajič v přesilovce a nádhernou ránou od mantinelu Nouza otočili výsledek a zdálo se, že Vrchlabí už výhru nikdo nesebere. V závěru však hosté dostali výhodu přesilovky pět na tři a Čech vyrovnal na 3:3. Prodloužení ovšem v čase 59.40 odmítl Pajič – 4:3.

Premiéru v dresu mužstva z Krkonoš si včera odbyl obránce Štrach, který ještě minulý týden hájil barvy Jihlavy.

Branky a nahrávky: 28. Pajič (Nouza), 48. Pajič (Beck), 51. Nouza, 60. Pajič (Galvas) – 15. Nahodli (Pšurný), 42. Klejna (Nahodil, Spurný), 58. Čech (Nahodil). Rozhodčí: Pešina – Flégl, Šperl. Třetiny: 0:1, 1:0, 3:2. Vrchlabí: Ševčík – Matějíček, Chaloupka, Chatrnúch, Štrach, Galvas, Vála, Bauer – Gajovský, Pajič, Beck - Fiedler, Krupka, Gengel – Konečný, Kříž, Látal – Nouza, Rusnák, Tvrzník. Třebíč: Kovář – Hrbáček, Trončinský, Sedláček, Kaláb, Bulička, Sláma, Havran, Burian – Čech, Zahradník, Obdržálek – R. Pšurný, Nahodil, Klejna – Sojčík, Barus, Staněk – Burian, Stejskal, Přibyl.

Ostatní zápasy 29. kola základní části I. ligy: Poruba – Kometa Brno 2:6, Chomutov – Havířov 2:3, Most – Kadaň 2:4, Chrudim – Beroun 4:2, Olomouc – Ústí nad Labem 1:3.