TŘEBÍČ – VRCHLABÍ 3:4

Na první gól vrchlabského Matějíčka, který si sjel na Gajovského přihrávku mezi kruhy, bleskově odpověděl hned z následujícího útoku pendl Pšurný. Svěřence kouče Jeřábka poslala do vedení Galvasova rána od modré před koncem druhé třetiny.

Bojovní domácí srovnali díky překvapivé Barusově střele z úhlu. A Horácká Slavia vycítila šanci. Prosadila se dokonce ve vlastním oslabení hned po skončení dvojnásobné vrchlabské přesilovky.

Jenže tentokrát okamžitě udeřili hosté – trefil se Rusnák. Třebíčský stadion pak rozesmutnil ještě dorážející Chatrnúch. Na jeho laciný gól z 56. minuty už domácí odpověď nenašli.

Branky a nahrávky: 24. Pšurný (Nahodil, Klejna), 45. Barus (Sojčík, Staněk), 51. Nahodil (Krupka) – 24. Matějíček (Gajovský, Beck), 39. Galvas (Tvrzník), 51. Rusnák (Krupka), 56. Chatrnúch (Gengel).

Rozhodčí: Pešina – Jílek, Jindra. Vyloučení: 5:4, navíc Klejna (Třebíč) 10 minut. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 1030. Třetiny: 0:0, 1:2, 2:2.

Třebíč: Lev – Hrbáček, Trončinský, Sedláček, Kaláb, Sláma, Flamík, Bulička – Čech, Zahradník, Vrba – Pšurný, Nahodil, Klejna – Staněk, Barus, Sojčík – V. Burian, Obdržálek, Stejskal.

Vrchlabí: Štůrala – Matějíček, Chaloupka, Štrach, Chatrnúch, Galvas, Vála, Jaroměřský, Bendík – Gajovský, Pajič, Beck – Fiedler, Krupka, Gengel – Tvrzník, Kříž, Látal.