Domácí Orli rozhodli zápas při vyloučení Čachotského.

H. BROD – BEROUN 4:2

První dvacetiminutovka se nesla především ve znamení řady vyloučení. Oba týmy však dokázaly početní výhody trestat. Všechny čtyři branky, které padly, byly v přesilovkách. Jako první šli do vedení domácí, když využili téměř dvouminutovou převahu pět proti třem. Na konci rychlé kombinace byl Holec – 1:0. Ale i Medvědi z Berouna si dokázali poradit s výhodou dvou mužů v poli, prosadil se obránce Hertl, který ještě loni působil v dresu Rebelů.
Berounským Medvědům se v doznívající klasické přesilovce podařilo dokonce otočit skóre zásluhou Látala. Za necelé tři minuty bylo srovnáno, Endál tečoval Krejčího nahození – 2:2.

Úvod druhé třetiny vyšel opět lépe domácím, ve 23. minutě je dostal znovu do vedení Fiedler, který se ve včerejším utkání postavil do první útočné formace vedle Němce a Meidla. V dalším průběhu druhé části byli aktivnější Rebelové, kteří se dostávali do slibných příležitostí, ale žádnou další už ve druhé třetině nevyužili. Největší příležitost si vytovřila dvojice Němec s Holcem, kteří se dostali do úniku dva na brankáře, ale druhý jmenovaný další branku Rebelů nepřidal. Když poté obrovské šance ani Němec s Meidlem nevyužili, šli Rebelové do třetí třetiny s vedením 3:2.

Třetí dějství přineslo tuhý boj, ve kterém se už příliš šancí nerodilo. Nejlepší příležitost si vytvořil v 56. minutě domácí Vondráček, jenže ten v sólu proti Novotnému neuspěl. Skóre se měnilo až při závěrečné berounské power play, když se podruhé v zápase trefil Endál, který pojistil vítězství domácího celku v poměru 4:2.

Branky a nahrávky: 5. Holec (Vondráček, Morava), 15. Endál (Krejčí, Němec), 23. Fiedler (Krejčí), 60. Endál (Němec) – 12. Hertl (Kupec), 12. Látal (J. Novotný, Besser). Rozhodčí: Kubeš – Svoboda, Reich. Vyloučení: 8:8, navíc Látal (Beroun) 10 minut a do konce utkání. Využití: 2:2. Diváci: 839. Třetiny: 2:2, 1:0, 1:0. Havlíčkův Brod: Slipčenko – Šenkeřík, Vošmik, Morava, Kempný, Pavlík, Krejčí, Sova - Fiedler, Němec, Meidl – Vondráček, Knotek, Holec – Zohorna, Zábranský, Endál – Štěpánek, Stromko, Szabo.

ZNOJMO - JIHLAVA 3:2

Toto utkání si Dukla prohrála sama vlastní střeleckou neschopností. Dvakrát v zápase vedla, vždy nechala soupeře vyrovnat. Ve třetí třetině hrála čtyři přesilové hry, nedokázala z nich však vytěžit absolutně nic.

A zákonitý trest přišel. Čachotského vysokou hůl domácí potrestali hned po čtyřiceti vteřinách a dali jihlavským hráčům lekci z produktivity v početní výhodě.

Branky a nahrávky: 10. Jarůšek (Pospíšil, Kovalský), 34. Štach (Lattner), 52. Lev (Podešva) - 5. Jeslínek (Bezděk), 22. Padělek (Kaláb, Kucsera). Rozhodčí: Smitka – Klein, Skopal. Vyloučení: 7:7, navíc Čachotský (J) 10 min. Využití: 2:1. Oslabení: 0:1. Diváci: 1791. Třetiny: 1:1, 1:1, 1:0.
Jihlava: Řehoř – Ficenc, Kaláb, Šidlík, Dobrovolný, Staněk, Jaroš, Suchý - Hodek, Bakus, Čachotský - Jeslínek, Maliník, Kucsera - Padělek, Škumát, Zeman - Protasenja, Krupka, Bezděk.

PÍSEK – TŘEBÍČ 3:2

Hosté začali utkání tak, jak se sluší na favorita. Byli aktivnější, více práce měl jednoznačně domácí gólman Mazanec. Písečtí ale tlak ustáli a šťastnou brankou Homoly šli dokonce do vedení.

Ve druhé části nápor hostí pokračoval, Čech nastřelil břevno, ale z branky se opět radovali domácí. Ve 26. minutě byli hosté posláni do tří. Toto oslabení ještě ubránili, ale pak ve čtyřech inkasovali na 2:0.

První branky v utkání se Třebíč dočkala až v 55. minutě, kdy Malinský zadělal na drama. To vygradovalo v posledních dvou minutách.

Domácí Všetečka byl vyloučen, Třebíč ještě sáhla ke hře bez brankáře, ale při výhodě dvou mužů inkasovala třetí branku. Sláma sice ještě osm vteřin před koncem podruhé korigoval stav, ale bojovný Písek už se o prohru připravit nenechal.

Branky a nahrávky: 14. Homola (Pšurný, Bauer), 28. Jiří Kudrna (Všetečka), 60. Polodna (Dragoun) - 55. Malinský (Laš), 60. Sláma (Finsterle). Rozhodčí: Přikryl - Kašík, Wesley. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. Oslabení: 1:0. Třetiny: 1:0, 1:0, 1:2.
Třebíč: Neruda - Malinský, Ostrčil, Sláma, Bulička, Kania, Hrbáček, R. Kadela, Sedláček - Finsterle, Dolníček, Laš - Vondráček, Ostřížek, Burian - Přibyl, Zahradník, Čech - E. Kadela, Dočekal, Vítek.