Horácká Slavia dokázala na ledě Motoru třikrát smazat jeho vedení a v závěru skóre otočit ve svůj prospěch.

O výhře hostů rozhodla především jejich první formace. Ve všech čtyřech gólech měl prsty útočník Lukáš Havel dvě branky vstřelil, na dvě nahrál.

Třebíč se díky výhře přiblížila vedoucímu Chomutovu na rozdíl jediného bodu.

Č. BUDĚJOVICE - TŘEBÍČ 3:4

Branky a nahrávky: 17. Straka (Nouza, Punčochář), 26. Heřman (Růžička, Chmelíř), 28. Růžička (Rob, Heřman) - 24. Havel (Erat), 26. Ostřížek (Havel, Erat), 31. Havel (Erat, Ostřížek), 58. Bartoň (Havel, Ostřížek). Rozhodčí: Bejček - Krátký, Svoboda. Vyloučení: 4:4. Diváci: 5012. Třetiny: 1:0, 2:3, 0:1. Třebíč: Falter - Malena, Zdráhal, König, Bartoň, Šaur, Přibyl - Erat, Ostřížek, Havel - Zuzin, Holec, Pekr - Wasserbauer, Křivohlávek, Čuřík - Čech, Raška, Králík.

Hlasy trenérů - Radek Bělohlav (Motor): "Rozhodla druhá třetina, ve které jsme třikrát vedli, ale pokaždé jsme soupeře z přečíslení nechali vyrovnat. Tyhle chyby nás stály body."

Radek Novák (Třebíč): "Vyrovnané utkání, ve kterém jsme pořád dotahovali. A jsme moc rádi, že se nám ho ve třetí třetině podařilo zvrátit na naši stranu."