FRÝDEK-MÍSTEK – TŘEBÍČ 2:3

Vyhrané buly a parádní práce hokejkou, tak přesně díky tomu šli hosté do vedení. Postaral se o to Psota, který oklamal dva obránce a nakonec i Danečka.

Horácká Slavia byla v ráži a druhou branku si přichystala do 5. minuty. V ní hrála početní výhodu, v níž si vyměnili kotouč Laš, Štovíček a Nedvídek z levého kruhu prostřelil domácího brankáře.

Na začátku druhého dějství se Frýdek dostal na chvilku do hry. Měl tlak a když Kaukič mazácky zakončil únik, bylo to jen o gól. O dalších jedenáct minut později ale udeřili znovu hosté. A opět v početní výhodě! Tentokrát skončilo v síti Nedbalovo nahození.

V závěrečné části Třebíč dobře bránila, ale v závěru přece jen soupeři dovolila vytvořit si nápor. Ten Frýdek znásobil odvoláním gólmana, a Tomi tři minuty před koncem zadělal brankou na 2:3 na drama. Vyrovnání viselo ve vzduchu, stejně tak i čtvrtá pojistka Třebíče, jejíž hráči ale dvakrát minuli odkrytou svatyni. I tak ale tři veledůležité body brali.

Branky a nahrávky: 23. Kaukič (Stuchlík), 57. Tomi (Haman, Adámek) – 1. Psota, 5. Nedvídek (Šťovíček, Laš), 34. Nedbal (Krenželok, Psota). Rozhodčí: Barek, Ondráček – Bartek, Dohnal. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:2. Diváci: 1000. Třetiny 0:2, 1:1, 1:0. Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Svoboda) – Krenželok, Szathmáry, Padrnos, Nedbal, Kowalczyk, Furch, Hort – Vodný, Nedvídek, Šťovíček – Laš, Bittner, – Malec, Václavek, Ferda – Michálek, Král, Havránek.