„Odehráli jsme dobré utkání, bohužel jsme neproměnili šance, proto máme jen bod,“ posteskl si po zápase asistent třebíčského trenéra Radek Novák. „Byli jsme lepší, zasloužili jsme si vyhrát, ale bohužel jsme nedali zase góly,“ doplnil po zápase jediný úspěšný střelec domácích Horáků Lukáš Havel.

Třebíč si sice od začátku vytvářela mírnou převahu, ale jako první se z branky radovali hosté, v 17. minutě se prosadil Brož. Horáci se i nadále snažili, ale z mnoha šancí se prosadili jen jednou, ve 34. minutě vyrovnal Havel. Když se v dalším průběhu utkání ani jeden z týmu neprosadil, přišlo na řadu třebíčské „oblíbené“ prodloužení (Horácká Slavia letos hrála už čtrnácté prodloužení pozn. red.) a následně nájezdy. Bonusový bod nakonec přisoudil Hradci Brož, který proměnil hned tři nájezdy.

„Hráče bych pochválil za výkon. Pokud ovšem chceme tři body, musíme proměňovat šance, které si vytváříme. V zápase kluci udělali hodně věcí dobře, ale chybělo to podstatné, branky,“ pokrčil rameny v pozápasovém hodnocení Novák. „Nepodali jsme výkon, jaký jsme chtěli. Dalo by se říct, že Třebíč byla lepší, měla spoustu šancí. Proto jsme rádi za dva body,“ nechal se slyšet hradecký kouč Jiří Mička.