„Máme v přípravě třicet hráčů, z nichž je osm hráčů, kteří přišli až teď na led. Jinak jsou to všechno kluci, kteří se s námi připravovali už na suchu. Naopak chybí Vilém Burian a Petr Obdržálek, kteří bojují o extraligové dresy Českých Budějovic a Plzně,“ informoval na webu hstrebic.cz hlavní trenér Roman Mejzlík.


Přestože se však prvního tréninku zúčastnilo třicet hráčů, jasno o složení kádru kouč Horácké Slavie nemá. „Kádr pro první ligu nebudeme mít zcela uzavřený nikdy. Vždycky je možnost, že někdo ještě přijde, a třeba i opačně. Ale zkonsolidovaní a připravení pro mistrovské boje bychom chtěli být asi tak do tří týdnů,“ konstatoval Mejzlík.


Jeho svěřenci sice vyjeli na led až jako poslední z vysočinských týmů, Mejzlík v tom však žádný problém nevidí.


„Nevidím v tom, že jdeme na led až teď, žádný problém. Do začátku ligy je času dost a hráči o dovolené nelenošili. Dostali od nás pokyny, co mají dělat. Navíc někteří už jezdili na led do Rosic, i když se nám to moc nelíbilo. Ale je vidět, že se udržovali v kondici,“ uvedl dále šéf třebíčské střídačky.


Na novou sezonu se však nemusí připravovat pouze hráči Horácké Slavie, mohou se na ni připravit i fandové. Ode dneška totiž budou v prodeji permanentky, jejiž cena se oproti minulému ročníku nijak nezměnila. Na stání vyjde permanentka na 800,- Kč, na sezení o dvě stě korun víc.