Liga st. žáků A - sk. 4
30. kolo: Zlín - JIHLAVA 6:5, H. BROD - TŘEBÍČ 4:4, Warrior Brno - Přerov 2:8.

1. Kometa Brno 23 20 2 1 166:37 42
2. Přerov 24 17 2 5 129:81 37
3. Zlín 23 15 2 6 133:90 32
4. JIHLAVA 21 12 1 8 122:67 25
5. H. BROD 24 7 3 14 101:162 17
6. TŘEBÍČ 27 5 2 20 72:170 12
7. Warrior Brno 24 1 0 23 47:163 2

Následující program - dohrávka 23. kola (dnes): JIHLAVA - Zlín, 31. kolo: TŘEBÍČ - Warrior Brno, JIHLAVA - H. BROD, Kometa Brno - Zlín (sobota).

Liga st. žáků B - sk. 14
23. kolo: Žďár n. S. - Pelhřimov 17:0, Třebíč - Ledeč nad Sázavou 4:2, Chotěboř - Vel. Meziříčí a H. Brod - Jihlava odloženo, dohrávka 19. kola: Žďár n. S. - Jihlava 2:6.

1. Žďár n. S. 23 20 0 3 216:62 40
2. Jihlava 20 17 1 2 178:53 35
3. Ledeč n. S. 23 15 1 7 157:104 31
4. Třebíč 22 10 4 8 105:85 24
5. Vel. Meziříčí 22 7 1 14 122:157 15
6. Chotěboř 21 7 1 13 89:152 15
7. H. Brod 21 6 0 15 96:146 12
8. Pelhřimov 22 1 0 21 65:269 2

Poznámka: V tabulce není započítán výsledek předehrávky 24. kola Ledeč n. S. - Žďár n. S.

Příští kolo (sobota): Pelhřimov - H. Brod, Jihlava - Chotěboř, Vel. Meziříčí - Třebíč.

Liga ml. žáků C - sk. 4
30. kolo: Zlín - JIHLAVA 6:4, H. BROD - TŘEBÍČ 5:4, Warrior Brno - Přerov 3:8.

1. H. BROD 24 18 1 5 163:96 37
2. JIHLAVA 21 17 0 4 154:67 34
3. Zlín 23 14 2 7 122:109 30
4. Kometa Brno 23 12 4 7 113:113 28
5. TŘEBÍČ 27 7 3 17 89:127 17
6. Přerov 24 7 1 16 113:143 15
7. Warrior Brno 24 1 3 20 85:184 5

Následující program - dohrávka 23. kola (dnes): JIHLAVA - Zlín, 31. kolo: TŘEBÍČ - Warrior Brno, JIHLAVA - H. BROD, Kometa Brno - Zlín (sobota).

Liga ml. žáků D - sk. 14
23. kolo: Žďár n. S. - Pelhřimov 15:0, Třebíč - Ledeč n. S. 5:4, H. Brod - Jihlava odloženo, dohrávka 19. kola: Žďár n. S. - Jihlava 3:4.

1. Žďár n. S. 20 16 1 3 171:49 33
2. Jihlava 17 12 2 3 117:48 26
3. Vel. Meziříčí 19 11 2 6 107:88 24
4. Ledeč n. S. 19 9 2 8 104:100 20
5. Třebíč 19 8 1 10 103:143 17
6. H. Brod 17 2 2 13 71:129 6
7. Pelhřimov 19 2 0 17 75:191 4

Poznámka: V tabulce není započítán výsledek - předehrávka 24. kola: Ledeč n. S. - Žďár n. S.

Příští kolo - sobota: Pelhřimov - H.Brod, Vel. Meziříčí - TŘEBÍČ.