TŘEBÍČ - ÚSTÍ N. L. 6:2

V prvním dějství to ale na jednoznačnou záležitost nevypadalo, jelikož hostující Haman s Kordulou poslali během šestadvaceti vteřin svůj tým do vedení! Rychlá reakce Laše a Psoty ovšem posadily Třebíč na koně.

Od druhé části už byl na ledě více méně jeden tým, a to ten domácí. Obrat zařídil po pěkné kombinaci s Nedvídkem Vodný, na 4:2 zvýšil důrazný Bittner.

Tentokrát to sice při přesilových hrách Horácké Slavii skřípalo, ale ve hře pěti proti pěti to fungovalo dobře. Padrnosova dělovka pod horní tyčku neměla chybu! Tečku za povedeným mače udělal Štovíček, který nachytal na švestkách Stahla.

Branky a nahrávky: 17. Laš (Psota), 19. Psota, 28. Vodný (Nedvídek), 34. Bittner (Psota), 42. Padrnos, 50. Šťovíček (Nedvídek) – 16. Hasman, 17. Kordule. Rozhodčí: Dědek, Obadal - Kleprlík, Blažek. Vyloučení: 4:2. Bez využití. Diváci: 1137. Střely na branku: 46:27. Třetiny 2:2, 2:0, 2:0. Třebíč: Jekel – Furch, Szathmáry, Padrnos, Nedbal, Čejka, Hort, Jenáček – Vodný, Nedvídek, Šťovíček – Laš, Bittner, Psota – Malec, Václavek, Ferda – Michálek, Král, Kratochvíl.