Třetí zápasy čtvrtfinálové série play-off Chance ligy mají prvoligoví hokejisté na programu v nedělním odpoledni. V nich se role hostitele bude měnit.

V těžké pozici jsou hokejisté Dukly Jihlava. Po dvou prohrách ve Vsetíně budou v pelhřimovském azylu v neděli od 16.30 odvracet hrozbu konce sezony.

V táboře Dukly jsou si toho všichni vědomi. „Víme, že jsme se dostali do nelehké situace. Celou sezonu nás trápí špatná produktivita, hlavně ve druhém utkání se to znovu potvrdilo,“ postýskl si pro klubový web asistent trenéra Dukly Karel Nekvasil.

Je to už třetí ročník za sebou, co se jihlavský celek s Valachy potkává ve vyřazovací části. V předchozích dvou případech byli pokaždé úspěšnější hokejisté Dukly. Podaří se jim nepříznivý vývoj otočit?

Ve druhém utkání čtvrtfinálové série hokejisté Třebíče (v bílých dresech) zdolali Přerov 3:1. Dukla bohužel ve Vsetíně opět padla.
Odlišné pocity. Hokejisté Třebíče sérii vyrovnali, naopak Dukla podruhé prohrála

O něco lépe jsou na tom hokejisté Třebíče. Lídr základní části jede k prvnímu z dvojice duelů na ledě Přerova za nerozhodného stavu 1:1.

Hanáci ovšem ukázali, že je není radno podceňovat. „Na zápasy v Přerově se dobře nachystáme. Věřím, že máme více sil, potvrdíme to na jejich ledě a hned v prvním nedělním utkání se dostaneme v sérii do vedení,“ nastínil asistent trenéra Třebíče Jaroslav Barvíř.

Na Hané se bude jistojistě hrát nejen v neděli, ale také v pondělí čtvrtý zápas. Pokud by po něm byl stav nerozhodný 2:2, hrál by se rozhodující pátý duel ve středu opět v Třebíči.

CHANCE LIGA - ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF (nedělní 3. zápasy)
DUKLA JIHLAVA – Vsetín (16.30, ZS Pelhřimov)
Přerov – HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ (17.00)
Zlín – Poruba (17.00)
Litoměřice – Prostějov (17.00)