Třebíč zostudila Havlíčkův Brod

HAVLÍČKŮV BROD/BEROUN - Pořádnou ostudu si ve středečním derby s Třebíčí uřízli prvoligoví hokejisté Havlíčkova Brodu. Horácké Slavii podlehli na domácím ledě vysoko 0:7.

25.10.2007

Hokejisté Havlíčkova Brodu (vpravo Miroslav Třetina) recept na překonání třebíčského gólmana Filipa Luňáka nenašli. Naopak na domácím ledě sedmkrát inkasovali. Foto: DENÍK/Libor Plíhal

HAVL. BROD – TŘEBÍČ

0:7

Do zápasu vstoupili aktivněji Rebelové, jenže v polovině úvodní části utrpěli šok. Během čtyř minut dostali tři góly!

Nejprve dvakrát udeřila třebíčská dvojice Dibelka, Přibyl, poté pohotově využil zmatků v domácí obraně Zahradník.

Po jeho trefě se na brodskou střídačku odporoučel gólman Neruda a na jeho místo se musel postavit junior Opršal.

Rebelové však ani v následujících minutách nedokázali překonat nervozitu a frustraci z nepříznivého stavu.

Zpátky na nohy je na začátku druhé třetiny nepostavila ani téměř dvouminutová výhoda dvou mužů v poli.

Jak naložit s přesilovkou pěti proti třem, předvedla hned vzápětí Třebíč. Dibelka využil početní převahu už po třinácti sekundách.

Brodskou zkázu jen podtrhla poslední dvacetiminutovka, v níž hosté zužitkovali díky Kolafovi, Nahodilovi a Bulovi další tři přesilovky.

Branky a nahrávky: 8. Přibyl (Dibelka), 11. Přibyl (Dibelka), 12. Zahradník, 30. Dibelka (Přibyl, L. Sláma), 49. Kolafa (B. Sláma), 50. Nahodil (Kolafa, Přibyl), 51. Bula (Látal). Rozhodčí: Hribík – Kis, Padevět. Vyloučení: 10:12. Využití: 0:5. Diváci: 1600. Třetiny: 0:3, 0:1, 0:3. Havlíčkův Brod: Neruda (12. Opršal) – Jebavý, Vyhlídal, Šulc, Pavlík, Borůvka, A. Jelínek, Staněk – Kubeš, Kreuzer, Holec – Hodek, P. Jelínek, Borovanský – Ondráček, Dušátko, Varga – Třetina, Čermák, Němec – Endál. Třebíč: Luňák – Hrbáček, L. Sláma, Bulička, Kolafa, B. Sláma, Kaláb – Přibyl, Dolníček, Dibelka – Matušík, Oliverius, Krätzer – Čech, Zahradník, J. Burian – V. Burian, Bula, Nahodil - Látal.

BEROUN – JIHLAVA

4:2

Dukla Jihlava předvedla na ledě Berouna mdlý výkon. Po první třetině sice vedla díky Hanzalovi a Kubátovi o jeden gól, ale ve druhé části dovolila soupeři vstřelit dvě branky a po čtyřiceti minutách prohrávala 2:3.

Nejprve se domácí Medvědi prosadili v oslabení a necelou půl minutu před druhým odchodem do šaten zasadili jihlavskému týmu ránu také v přesilovce.

Další změnu skóre přinesla třetí minuta závěrečného dějství. Dvojnásobnou početní výhodu zužitkoval berounský Tvrzník a manko Dukly narostlo na rozdíl dvou gólů.

Žádný další dokonalý obrat v podání jihlavských hokejistů se ale tentokrát v Berouně nekonal, Středočeši svoje vedení udrželi a radovali se teprve z druhého vítězství v sezoně. Jihlava si odvážela porážku 2:4.

Branky a nahrávky: 18. Heřman (Jelínek), 36. Besser (Šinágl), 40. Braniš (Slížek), 43. Tvrzník (Šinágl, Slížek) – 8. Hanzal, 20. Kubát (Rytnauer, Bakus). Rozhodčí: Würtherle – Svoboda, Zavřel. Vyloučení: 5:11, navíc Gudas 5 minut plus do konce, Besser 10 minut (oba Beroun). Využití: 2:0. V oslabení: 1:1. Diváci: 200. Třetiny: 1:2, 2:0, 1:0. Beroun: Jarina – Braniš, Martinec, Lukačovič, Jelínek, Gudas, Kameš, Čížek, Privozník – Jankových, Slížek, Vlček – Besser, Šinágl, Polák – Tvrzník, Straka, Novotný – Kupec, Pavel, Heřman. Jihlava: Zgraggen – Staněk, Kuchyňa, Martinka, Štrach, Míka, Balčík – Rytnauer, Bakus, Kubát – Nekvasil, Hradecký, M. Krupka – L. Krupka, Hanzal, Říha.

25.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 14 900 Kč Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení PRODAVAČKA - POKLADNÍ. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 14900 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně.. Pracoviště: Jana šimková, V zahradách, č.p. 580, 675 21 Okříšky. Informace: Jana Šimková, +420 568 871 580. Doprava a logistika - Doprava a logistika Ostatní pracovníci v dopravě 17 100 Kč Specialisté v oblasti územního a dopravního plánování ÚŘEDNÍK - REFERENT VODOPRÁVNÍHO ÚŘADU. Požadované vzdělání: bakalářské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 17100 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Výkon přenesené působnosti - činnost vodoprávního úřadu ve věcech vodního zákona, zákona o vodovodech a kanalizacích a stavebního zákona a s nimi souvisejících právních předpisů, dohled dle pravomoci vodoprávního úřadu v oblasti vodoprávního řízení a stavebního řízení. , , Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvky ze soc. fondu, pružná pracovní doba, práce na dálku.. Pracoviště: Město třebíč, Karlovo nám., č.p. 104, 674 01 Třebíč 1. Informace: Jana Kristková Pavel Vosátka,, +420 568 896 250,568 896 292. Výroba - Výroba Montážní dělník 57 000 Kč Montážní dělníci ostatních výrobků MONTÉR, SVÁŘEČ ZK111/ZK141. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 57000 kč, mzda max. 63000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadavky:, SOU/SŠ v technickém oboru (obor strojní zámečník - výhodou), orientace ve výkresové dokumentaci, platné svářecí zkoušky s oprávněním ZK111 (obalená elektroda) nebo ZK 141 (TIG), manuální zručnost, schopnost samostatného rozhodování, zkušenost v oblasti montáže a oprav strojích zařízení, znalost cizího jazyka (Nj nebo Aj - výhodou), , Zaměstnanecké výhody: práci v rozvíjející se firmě, perspektivní práce na montážích v ČR a EU, nepravidelnou pracovní dobu, , , Kontakt:, - osobně: Žďárského 181, Kožichovice 674 01, - e-mailem: p.mikulasek@i-as.cz, - telefonicky: +420 774 017 172 - PO-PÁ od 7:00 do 16:00 hod.. Pracoviště: Newe industrial assembly s. r. o.-pracoviště, Žďárského, č.p. 181, 674 01 Třebíč 1. Informace: Pavel Mikulášek, +420 774 017 172-PO-PÁod7:00do16:00hod.. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 15 000 Kč Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních POKOJSKÁ V HOTELU. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky na zaměstnance: splehlivost,, pracovní doba od 6:00 - 14:30 hodl. Pracoviště: Black eangle centrum s.r.o., Karlovo nám., č.p. 17, 674 01 Třebíč 1. Informace: Karel Melovský, +420 777 649 914.

Michael Ngadeu ze Slavie (vpravo) proti Borisovu.
4

Výkon v Kodani zaujal. Slávistický stoper je ve výběru hvězd Evropské ligy

Triviální chyby. Ty sráží mladé fotbalisty Třebíče

OBRAZEM: Dukla přetlačila Ústí, Třebíč veze dva body

Jihlava, Benátky nad Jizerou – Ve 22. kole Chance ligy hokejisté Dukly uctili válečné veterány výhrou 3:1 nad dobře hrajícím Ústím nad Labem. Horácká Slavia v Benátkách nad Jizerou vedla dvakrát o dvě branky, ale nakonec se radovala až po samostatných nájezdech, když rozhodl Silvestr Kusko.