I když Třebíčští dvakrát v zápase vedli, nakonec rozhodovaly až samostatné nájezdy. „Můžeme být spokojení, že jsme získali dva body, ale myslím, že jsme mohli vyhrát v normálním čase. Šancí jsme měli dost,“ litoval Kolafa zahozených příležitostí .

„Těch tutovek tam bylo opravdu hodně, musíme koncovku zlepšit,“ ví zkušený bek, kterého mrzel inkasovaný gól z poloviny třetí části. „Byla škoda, že jsme dostali gól, přesto jsem pořád věřil, že vyhrajeme.“ To se Horácké Slavii podařilo až v nájezdech. A právě Kolafa se stal jejich klíčovou postavou. Rozhodující penaltu zakončil parádní kličkou do bekhendu. „Dopředu jsem věděl, co udělám, protože mi to na tréninku párkrát vyšlo, tak jsem to zkusil znovu. V zápase s Hradcem mi nájezd moc nevyšel, tak jsem vsadil na něco jiného.“

Už ve středu Třebíčští přivítají havlíčkobrodské Rebely. Právě s nimi minule vyhráli 7:0. Možného podcenění se Kolafa nebojí. „Kluci se z toho zápasu určitě poučili. I tak ale věřím, že vyhrajeme,“ nebojí se úspěšný střelec.