Výhrou na ledě favorizovaných Budějovic potvrdili třebíčští mladíci solidní formu a přidali třetí výhru v řadě. Následující utkání v Plzni znamenalo rázný konec vítězné série. Už po první třetině Horácká Slavia prohrávala o dva góly. Plzeňští hráči zápas definitivně rozhodli v polovině zápasu, kdy během dvou minut skórovali třikrát a vyhnali třebíčského gólmana AdamaWolfa z branky.

Č. BUDĚJOVICE – TŘEBÍČ 3:4

Branky Třebíče: 22. Hlaveš, 30. Vondráček, 49. Kotrba, 53. Vondráček. Třetiny: 0:0, 1:2, 2:2. Třebíč: Ilašenko - Belatka, Hlaveš, Bartejs, Kotrba, Kolda, Záhradný, Koukal, Ivanik - Pavlík, Tůma, Deveri – Vondráček, Němec, Vysloužil – Honza, Fusek, Zdražil - Vlček, Kazatel, Stahorský.

PLZEŇ - TŘEBÍČ 6:0

Třetiny: 2:0, 4:0, 0:0. Třebíč: Wolf (30. Ilašenko) - Belatka, Kolda, Záhradný, Koukal, Kotrba, Ivaník, Hlaveš, Bartejs - Honza, Pavlík, Zdražil, Vysloužil, Fusek, Tůma, Němec, Vondráček, Kazatel, Vlček, Stahorský, Deveri.