Šumperk - Třebíč 2:4

TŘEBÍČ - SK HS Třebíč vezla z Šumperského ledu body za vítězství 4:2.

23.9.2007

SK Horácká Slavia Třebíč.Foto: DENÍK/ archiv

Branky: 54. Antonovič, 56. Meluzín - 27. a 28. Dolníček, 11. Oliverius, 23. Krätzer. Rozhodčí: Trombík - Vengřín, Poruba. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:3. Diváci: 1150.

V úvodu zápasu se nehrál příliš pohledný hokej, výjimkou byla jen branka třebíčského Oliveriuse. Od počátku druhé třetiny vzali hru do svých rukou hosté a třemi brankami v rozmezí čtyř minut rozhodli. Domácí ještě v závěru utkání zabrali a snížili na rozdíl dvou branek díky Antonovičovi a Meluzínovi, který skóroval při dvojnásobné přesilovce Meluzínem. Výhru Třebíče však neohrozili.

23.9.2007 VSTUP DO DISKUSE
Nečekaná žeň čekala třebíčské plavce na podzimní ceně Motorletu, zleva David Svoboda, Sára Doležalová, Barbora Seemanová a Marie Magdalena Davidová.

Plavci Spartaku zářili na podzimní ceně Motorletu

Volby na Třebíčsku.

V Okříškách budou u voleb podepisovat petici na podporu obchvatu

Jedna z nejkrásnějších vyhlídek na Třebíčsku. Podívejte se

Čáslavice - Jedna z nejkrásnějších vyhlídek na Třebíčsku se nachází na nenápadném místě nedaleko kostela a hřbitova u Čáslavic. Místo zvané Hanzalův kopeček skýtá zvláště za slunných podzimních dní půvabné rozhledy do všech světových stran.

Zahrádkáři budou vystavovat tradiční druhy i rarity

Třebíč - Zahrádkáři se chystají v Třebíči ukázat své letošní výpěstky. Od pátku do pondělí promění Zahrádkářský dům ve Švabinského ulici v jednu velkou podzimní zahradu. Uskuteční se tam jubilejní třicátá oblastní výstava ovoce, zeleniny, bonsají a léčivých rostlin.

Na kapotu auta před domem někdo vyryl kosočtverec

Třebíč - Kosočtverec někdo vyryl na kapotu auta Nissan Juke, která stálo před domem v ulici Sv. Čecha v Třebíči.

Veletrh vzdělávání představí v Třebíči nabídky škol

Třebíč - Veletrh vzdělávání Didacta se ve čtvrtek 19. října uskuteční v Třebíči. Cílem veletrhu je podat ucelený přehled o vzdělávacích nabídkách škol a uplatnění v praxi.