První třetina se nesla ve znamení promarněných jihlavských přesilovek. Přestože Dukla hrála v početní převaze pěti proti třem v součtu více než tři minuty, nevytěžila z této výhody zhola nic.

Úvodní zápis do střeleckých statistik zajistil až na začátku druhé třetiny útočník Dukly Slavík, který zužitkoval ideální přihrávku Hradeckého.

Další povedená kombinace přinesla Jihlavě dvougólový náskok. Bakus našel v přesilovce u tyče volného Rytnauera a nejlepší kanonýr přípravných zápasů se nemýlil.

Početní převaha však přinesla radost i Třebíči, když Zgraggenovi nedal ve 48. minutě šanci Roháčik. Dukla už si ale tři body vzít nenechala, její vítězství pečetil při power play soupeře Bakus.

JIHLAVA – TŘEBÍČ

3:1

Branky a nahrávky: 25. Slavík (Hradecký), 30. Rytnauer (Bakus, Čachotský), 60. Bakus (Čachotský) – 48. Roháčik (Kukla). Rozhodčí: Šír – Kašík, Trunečka. Vyloučení: 13:11, navíc Dolníček (Třebíč) 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 1577. Třetiny: 0:0, 2:0, 1:1. Jihlava: Zgraggen – Ščerban, Staněk, Kuchyňa, Balčík, Míka, Duben, Štrach, Martinka – Čachotský, Bakus, Rytnauer – Říha, Hradecký, Slavík – Ježek, Hanzal, M. Krupka – L. Krupka, Kubát, Nekvasil. Třebíč: Nedvídek – Hrbáček, Cunik, Roháčik, L. Sláma, B. Sláma, Bulička – Přibyl, Dolníček, Dibelka – Čech, Oliverius, Kukla – Matušík, Zahradník, Kubica – V. Burian, Krätzer, J. Burian.

HAVL. BROD - MLADÁ BOLESLAV

5:4 sn

Branky a nahrávky: 8. Holec (Vyhlídal, Hodek), 33. Borovanský (Třetina), 44. Kubeš (Holec), 60. Hodek (Vyhlídal, Šulc), rozh. nájezd Hodek - 3. Handlovský (Wagenhoffer), 17. Ivan, 40. Handlovský (Rod), 48. Nouza (Jindra, Gombár). Rozhodčí: Hribík - Kis, Padevěd. Vyloučení: 9:11, využití: 2:2. Diváci: 1500. Třetiny: 1:2, 1:1, 2:1 - 0:0. H. Brod: Neruda - Borůvka, Jebavý, Jelínek, Pavlík, Staněk, Šulc, Vyhlídal - Holec, Kreuzer, Kubeš - Čermák, Dušátko, Borovanský - Malát, Němec, Hodek - Sklenář, Ondráček, Třetina - Varga. Ml. Boleslav: Šindelář - Bauer, Drábek, Jindra, Lukáč, Macháček, Mazanec, Všetečka, Wagenhoffer - Rumpel, Sýkora, Eiselt - Mertl, Ivan, Handlovský - Nouza, Gombár, Gajovský - Rod, Vlk, Jaroš.