V první třetině na obou stranách několikrát zahřmělo, i hosté měli šance, ale Mičán v třebíčské brance byl pozorný. Jeho protějšek Pejsar se také musel několikrát vyznamenat. Nakonec však havlíčkobrodský gólman do konce prvního dějství dvakrát kapituloval, a to z hole Bittnera a Szathmáryho, který udeřil těsně před odchodem do šaten.

Druhá třetině patřila Třebíči. Své vedení navýšila třemi přesnými zásahy, a tak po šestatřiceti minutách už bylo jasné, kdo zvítězí. Smapatické od hostů bylo, že to v poslední části nevzdali a zabojovali. Pramenily z toho branky Košťála a Hraly, mezi které se vklínil svým střeleckým zápisem domácí Mojdl.

TŘEBÍČ – H. BROD 6:2
Branky a nahrávky: 12. Bittner (Michálek), 20. Szathmáry (Psota), 25. Michálek (Szathmáry, Zukal), 31. Bittner (Nedbal, Čejka), 36. Ferda, 49. Mojdl (Vedral, Havlát) – 45. Košťál, 50. Hrala (Kratochvíl). Rozhodčí: Pokorný, Ondráček. Třebíč: Mičan (Jekel) – Zukal, Szathmáry, Čejka, Nedbal, Chalupa, Ševčík – Michálek, Bittner, Psota – Planý, Kořenek, Šťovíček – Havlát, Krliš, Podlaha – Vedral, Mojdl, Ferda. Havlíčkův Brod: Pejsar (Svoboda) – Kliment, Krejčí, Věžník, Vácha, Piskač, Dvořák – Holenda, Cachnín, Tecl – Čejka, Padělek, Košťál – Homola, Cejpek, Kratochvíl – Čermák, Brož, Hrala.