Dukla Jihlava se v něm po předchozích třech porážkách konečně dočkala plného bodového zisku, naopak Horácká Slavia Třebíč venku prohrála.

Jihlava v azylu na ledě Jindřichova Hradce sice špatně začala, ale Skořepa rychle odpověděl na vedoucí branku Kolína. Obrat zařídil v prostřední části Koukal, ale také Středočeši dokázali poměrně rychle reagovat vyrovnávací trefou.

O výhře Dukly a třech bodech pro ni pak jedenáct minut před koncem rozhodl Miškář, který zúročil nahrávku Harkabuse a potrestal chybu Kolína v rozehrávce – 3:2.

Fotbalisté Slovácka B (v modrých dresech) v nedělním dopoledním utkání 10. kola MSFL deklasovali Velké Meziříčí (v červeném) 6:1.
OBRAZEM: Vrchovina potvrdila, že doma letos umí. Velké Meziříčí schytalo debakl

Naopak s prázdnou se domů vraceli hokejisté Třebíče. Ti si na malér na ledě Sokolova zadělali v závěru první třetiny, kdy během jedné minuty dvakrát inkasovali.

Jiskřičku naděje vykřesal čtyři minuty po začátku prostřední části Novák, jenže to bylo ze strany klubu z Vysočiny vše. Severočeši ještě do konce druhé třetiny dvakrát skórovali a zaslouženě zvítězili 4:1.

Další kolo je na programu již zítra. Třebíč by měla od 17.30 doma vyzvat Vsetín, Jihlava jede do Přerova.

CHANCE LIGA - 10. KOLO
JIHLAVA – KOLÍN 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 13. Skořepa, 24. Harkabus (Skořepa, Čachotský), 49. Miškář (Harkabus) – 10. Moravec (Kolmann, Nedvídek), 30. Koukal (Sklenář, Král). Rozhodčí: Květoň, Koziol – Horažďovský, Polák. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0.

SOKOLOV – TŘEBÍČ 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 15. Kverka (Vracovský, Pohl), 16. Jiskra (Tomi, Kverka), 27. Zadražil (Jurčík), 39. Kružík (Kverka, Jurčík) – 24. Novák (Doudera, Michalčuk). Rozhodčí: Zavřel, Bejček – Belko, Baxa. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0.

Další výsledky 10. kola: Zlín – Slavia Praha 5:2, Prostějov – Litoměřice 0:5, Poruba – Pardubice B 5:3, Šumperk – Frýdek-Místek skončilo po uzávěrce, Vsetín – Přerov odloženo kvůli marodce v týmu Vsetína.