Třebíčští mladíci vysoko prohrávali po první dvacetiminutovce, po změně stran stačili nepříznivý vývoj zkorigovat, ale v poslední části už branka nepadla, a tak se Horáci z Vrchlabí vrací s prázdnou. „Nezvládli jsme vstup do zápasu a celou první třetinu, kterou jsme prohráli 4:1. Od druhé části jsme byli lepším týmem a dokázali zkorigovat na 5:4. Ve třetí dvacetiminutovce jsme i přes velké množství šancí nedokázali vstřelit branku," hodnotí trenér Horácké Slavie Radek Novák.

KRKONOŠE – TŘEBÍČ 5:4
Branky a nahrávky: . Třetiny: 4:1, 1:3, 0:0. Třebíč: Kružík – Horák, Škareda, Pacalová, Viskot – Nejedlý, Caha, Dvořák - Kyncl, Trnka, Lupač - Pacal, Pavelka.

Ostatní výsledky – 3. kolo: Krkonoše - Příbram 1:3, Jablonec – Tábor 2:3, N. Město n. M. - Žďár n. S. 1:0, Warrior Brno – Poděbrady 7:0, 4. kolo: TŘEBÍČ – Poděbrady odloženo, Žďár n. S. - Warrior Brno 3:1, Tábor – N. Město n. M. 4:3, Příbram – Jablonec 0:6, Chrudim – Krkonoše 6:2, 5. kolo: Jablonec – Chrudim 8:1, N. Město n. M. – Příbram 12:3, Warrior Brno – Tábor 2:4, Poděbrady - Žďár n. S. 4:5.