JABLONEC – TŘEBÍČ 4:3 sn
Zápas lídra se třetím týmem v tabulce nabídl atraktivní hokejovou podívanou. Hosty poslal do vedení Bednář. Domácí sice brzy odpověděli Poljakem, ale Třebíči vrátil vedení těsně před pauzou svým druhým gólem v zápase Bednář. Druhá třetina byla vyrovnaná a padlo po jedné brance na každé straně. Jablonec v polovině zápasu vyrovnal Kvapilem a tři minuty před druhou sirénou završil hattrick Bednář, který poslal Horáckou Slavii do vedení už potřetí. Severočeši na konci základní hrací doby srovnali a vynutili si samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější. Hostům tentokrát nevyšel tah s brankáři, kdy po šedesáti minutách Kružíka vystřídal mezi tyčemi Vorčák.

„V rychlém utkání korektní atmosféry jsme byli až do 57. minuty o branku napřed a domácí tak museli stále dotahovat. V dovednostní soutěži se nám tentokrát nedařilo a Jablonec bral bod navíc. Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost," hodnotí asistent třebíčského trenéra Marcel Caha.
Branky a nahrávky: 13. Poljak (Benda, Hornická), 28. Kvapil (Poljak, Málek), 57. Koula (Málek), rozhodující nájezd: Poljak – 10. Bednář (Svoboda), 19. Bednář (Nejedlý), 37. Bednář (Trnka). Rozhodčí: Neťuka – Zeman, Cyprián. Vyloučení: 3:3. Bez využití. Diváci: 58. Třetiny: 1:2, 1:1, 1:0. Třebíč: Kružík (Vorčák) – Svoboda, Trnka, Viskot, Pavelka, Průša, Nejedlý, Bednář, Dvořák, Válek, Kyncl.

N. MĚSTO – TŘEBÍČ 5:2
Hosté drželi po většinu času s nepříjemným soupeřem výsledkově krok. Horácká Slavia dokonce po první třetině vedla zásluhou Nejedlého.
Domácí po změně stran srovnali. Zlom nastal až v poslední dvacetiminutovce. Třebíč sice šla znovu do vedení po brance Dvořáka, ale vzápětí srovnal Řezníček. Nové Město pak třemi slepenými góly strhlo vítězství na svou stranu, ale…

„Do 56. minuty jsme odehráli výborné utkání. Stinnou stránkou byl zákeřný faul na Petra Bednáře, který zůstal v nemocnici. Domácí se snažili nevybíravými zákroky získat převahu, nicméně my jsme se drželi. Bohužel v závěru jsme inkasovali góly ze zvláštních situací, které bych nerad rozebíral. Teď máme jediné přání, aby Petr byl co nejdříve v pořádku a mohl znovu hrát," řekl rozladěný trenér hostů Radek Novák.
Branky a nahrávky: 34. Hladík (Řezníček), 44. Řezníček (Šrenk), 57. Řezníček, 57. Prouza (Pfeifer), 58. Šrenk (Řezníček) – 17. Nejedlý (Svoboda), 43. Dvořák. Rozhodčí: Machač – Horák, Vodička. Vyloučení: 6:9, navíc Válek 10 min. OT. Využití: 1:1. Diváci: 55. Třetiny: 0:1, 1:0, 4:1. Třebíč: Vorčák – Svoboda, Viskot, Pacalová, Trnka, Pavelka, Nejedlý, Dvořák, Kyncl, Pacal, Bednář, Válek.