Taktika hostům zpočátku vycházela, ale nemohli se prosadit střelecky. „Chtěli jsme brzy neinkasovat, což se nám dařilo, ale díky nedisciplinovanosti jsme se nechali zbytečně vylučovat a po celé utkání, potažmo celou sezonu se potýkáme s koncovkou. Vytvoříme si spoustu vyložených šancí, ale neproměníme je. Při tréninku se na to zaměřujeme, bohužel se zakončení lepší pomalu," posteskl si Caha.

Domácí vstřelili v první i druhé třetině po brance a tento náskok se nakonec ukázal jako rozhodující. „Nemůžeme být spokojeni s předvedenou hrou. Bohužel se nám stává, že po jedné jediné inkasované brance, se mužstvo dostane ihned do psychického útlumu, přestane hrát a pak se nepere o výsledek. I proto nejlepší pasáž utkání jsme odehráli až posledních sedm minut, kdy se nám podařilo snížit," mrzelo Cahu.

K vyrovnání chyběl Horákům jen kousíček. „V závěrečné hře bez brankáře gól doslova visel na vlásku. Bohužel, hráči se musí poučit a příště dělat některé věci jinak," má jasno asistent hostujícího kouče.
Jeho svěřenci budou mít možnost si napravit reputaci už dnes, kdy od 12.30 hostí Poděbrady. Třebíč v pátek večer opět na domácím ledě přivítá Příbram. „Tento týden hrajeme dvakrát doma a my prostě musíme uhrát šest bodů. Co se nám s kolegou Radkem Novákem hrubě nelíbí, je opakovaně přístup některých, především nejmladších hráčů k hokeji, a budeme to řešit," pravil Caha.

N. MĚSTO – TŘEBÍČ 2:1
Branky a nahrávky: 15. Šrenk (Řezníček), 35. Franc (Prouza) – 55. Caha (Daňhel). Rozhodčí: Petr – Pavlíček, Kareš. Vyloučení: 2:4. Vyžití: 1:0. Diváci: 75. Třetiny: 1:0, 1:0, 0:1. Třebíč: Pavlas – Nejedlý, Bednář, Dvořák, Daňhel, Caha, Válek, Průša, Pavelka, Lupač, Viskot, Svoboda, Trnka, J. Marek, L. Marek, Vlk, Horák.