Dorostenci spustili kanonádu až ve třetí třetině

Třebíč – Čtyřicet minut trápení a v poslední části šest nastřílených branek. Tak si dokráčeli pro vysoké vítězství hokejisté Horácké Slavie. Třebíčští mladíci hostili v sedmém kole Ligy staršího dorostu Hlinsko.

9.10.2017

Ilustrační foto.Foto: Jiří Mokrý

Domácí vyhráli úvodní dějství gólem do šatny. Hosté po změně stran dvakrát vyrovnali. „Do utkání jsme nevstoupili šťastně a bohužel drželo se nás to celé dvě třetiny,“ posteskl si třebíčský kouč Radek Novák.

Zlom nastal v již zmiňované závěrečné části, ve které jeho svěřenci šesti góly proměnili zápas v exhibici. „Do třetí třetiny jsme se vrátili ke hře, kterou se chceme prezentovat. Podařilo se nám třetinu odehrát, jak bychom chtěli,“ hodnotí trenér Horácké Slavie.

TŘEBÍČ – HLINSKO 8:2
Branky a nahrávky: 20. Libor Dvořák (Bednář), 29. Válek (Bednář), 48. Válek (Libor Dvořák), 50. Vedral (Válek), 53. Libor Dvořák, 57. Libor Dvořák (Bednář, Válek), 60. Bednář – 22. Bříza (Vávra), 30. Hamák (Bříza). Rozhodčí: Vrba – Brzobohatý, Tichý. Vyloučení: 3:2, navíc Hamák, Bříza (oba Hlinsko) 10 min. OT. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 33. Třetiny: 1:0, 1:2, 6:0. Třebíč: Kružík – Viskot, Kameník, Marek, Koňařík, Němec, Lukáš Dvořák - Libor Dvořák, Válek, Kotačka – Mojdl, Vedral, Pavelka – Makovička, Pacal, Průša – Bednář, D. Svoboda.

Ostatní výsledky 7. kola: Vel. Meziříčí – Č. Třebová 12:1, Skuteč – Lanškroun 2:3, Polička – Chotěboř 2:6, Světlá n. S. - Litomyšl 1:4.

10. Č. Třebová 7 0 0 0 7 7:54 0

Příští kolo: Hlinsko – Litomyšl, Chotěboř - Světlá n. S., Lanškroun – Polička, Česká Třebová – Skuteč, Vel. Meziříčí – Třebíč.

9.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

Zloděj ukradl v truhlářské dílně bourací kladivo a elektrickou kytaru

Jaderná elektrárna Dukovany.

Hermetické boxy dukovanské elektrárny jsou v dobrém stavu

Ve dvě hodiny muž vykradl hospodu, v pět už měl pouta na rukou

Moravské Budějovice - Policisté velmi rychle objasnili případ vloupání do restaurace, ke kterému došlo v neděli v Moravských Budějovicích.

Podívejte se na další miminka z třebíčské porodnice a hlasujte v anketě

Třebíč - Díky vstřícnosti třebíčské porodnice Vám přinášíme fotografie nejmladších obyvatel. Každý týden naši spolupracovníci objíždí porodnice a fotí nově narozená miminka.

Výsledek voleb hodnotím velmi špatně, reagoval lídr komunistů na Vysočině

Hrotovice - Patří k nejdéle sloužícím poslancům a uvnitř KSČM k ceněným osobnostem, protože ho hlasy voličů s železnou pravidelností vynášejí do Sněmovny už od roku 1996. Komunista Pavel Kováčik z Hrotovic, lídr kandidátky na Vysočině, nezklamal ani tentokrát. Jen nadšení, že opět usedne na poslaneckou lavici, přehlušuje fakt, že KSČM neudělala dobrý výsledek.

V odlehlých vsích zvítězil Okamura. Moc jiných politiků se tam nehrnulo

Třebíčsko - „Jsem z toho zděšený,“ okomentoval starosta malých Lovčovic u Jemnice Josef Kolář výsledky voleb ve své vesnici. Zvítězilo tam hnutí SPD Tomia Okamury se ziskem 27,65 procent hlasů. Na Třebíčsku se tomuto politickému uskupení vůbec dařilo. S 11 procenty bylo druhé v pořadí. Na Vysočině přitom SPD skončilo čtvrté a na sousedním Žďársku dokonce sedmé.