Třebíčští mladíci dnes ve 34. kola Ligy staršího dorostu zajíždí na půdu třetího Tábora a v neděli v rámci 35. kola skupiny střed na domácím ledě přivítají brněnskou Kometu Úvoz.

Svěřenci Romana Vondráčka a Martina Mejzlíka si výhrou ve Znojmě již před měsícem jako vítěz skupiny zajistili účast v baráži o postup do extraligy, a tak obě víkendová utkání mohou pojmout jako přípravu.

„Rozhodně by to měl být dobrý zápas. S Táborem jsme vždycky sehráli vyrovnaná utkání. Čekám, že jinak tomu nebude ani tentokrát. Byli bychom strašně rádi, kdyby proti nám postavili mužstvo, se kterým proti nám nastupoval v prvních zápasech sezony,“ přeje si třebíčský kouč Roman Vondráček.

„A ne, aby hrál s kluky z mladšího dorostu, jako posledně. My do Tábora totiž pojedeme téměř kompletní,“ dodal jedním dechem.

Nastoupí téměř v kompletním složení

Šéf třebíčské lavičky bude postrádat obránce Lukáše Krejčího, který má natažené vazy v rameni.

„Jinak pojedeme v takové sestavě, ve které bychom přibližně měli hrát baráž. Jinak první tři lajny by měli být v kompletním složení. Pokud proti nám nastoupí v silné sestavě, měl by to být dobrý hokej,“ má jasno třebíčský lodivod. Jeho svěřenci v neděli přivítají čtvrtý tým tabulky.

„S Kometou jsme sehráli kvalitní zápasy, které jsme dokázali vyhrát. Třeba v našem druhém zápase jsme po třetině vedli 5:0 a nakonec to skončilo 7:4, takže Brno ten zápas prostě nezabalilo a hrálo až do konce. Čekám, že i tentokrát nás bude chtít potrápit,“ říká trenér Horácké Slavie, který sestavuje tým na nadstavbovou část sezony.

„Na těch hráčích byla při tréninku vidět chuť do toho, bylo tam obrovské nasazení, dobré bruslení a vůbec všechno, co by hráči měli mít,“ pochvaluje si šéf třebíčské lavičky.

„Už od pondělí trénujeme v sestavě, v jaké bychom měli odehrát baráž. Poslední tři zápasy ve skupině, teď o víkendu v Táboře a s Kometou, za týden jedeme do Popovic, bereme jako přípravu, abychom ten tým měli nachystaný,“ dodal trenér Horácké Slavie.