PŘÍBRAM – TŘEBÍČ 1:6
Hosté rozhodli dohrávaný zápas až ve třetí dvacetiminutovce, kdy nastříleli pět branek. Domácí na kanonádu odpověděli pouze jednou.
„Bylo to o tom, kdy se nám podaří vstřelit první branku. Ta bohužel padla až v závěru druhé třetiny. Nebýt toho, musel by být rozdíl ve skóre vyšší. Ve třetí části domácí odpadli a my jsme postupně navyšovali skóre," hodnotí asistent třebíčského trenéra Marcel Caha.
Branky a nahrávky: 47. Menoušek (Černoch) - 39. Trnka (L. Marek), 44. Dvořák (Caha, Nejedlý), 51. Caha (Kyncl, Válek), 53. Kyncl (Lupač), 58. Kyncl (Válek), 59. Válek (Trnka, L. Marek). Rozhodčí: Hruška – Střeška, Kálal. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:5. Třebíč: Vorčák (Kružík) - Svoboda, L. Marek, Škareda, Viskot - Nejedlý, Caha, Dvořák, Trnka, Kyncl, Válek, Lupač, Pavelka.

TŘEBÍČ – CHRUDIM 3:2 sn
Horácká Slavia měla v úvodní periodě více ze hry, ale převahu střelecky nevyjádřila. Třebíčští si tak do kabin odnesli pouze dvoubrankový náskok. „Utkání se mělo rozhodnout už v první části, kdy si kluci vytvořili spoustu šancí," komentuje asistent domácího kouče Marcel Caha.

Po změně stran se trefili pouze hosté a ve třetím dějství bylo o co hrát. Chrudim vyrovnala, a tak o osudu zápasu musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější hráči z Vysočiny.

„Další dvě třetiny jsme odehráli, v jakémsi útlumu, kdy naše hra neměla parametry. Díky zvládnutým nájezdům, jsme získali bod navíc," uzavřel hodnocení Caha.
Branky a nahrávaky: 7. Caha (Dvořák), 20. Válek (Trnka), rozhodující nájezd: Lupač – 29. Bílý (Rázek), 54. Topolský (Jančařík). Rozhodčí: Mezlík – Roupec, Horký. Třetiny: 2:0, 0:1, 0:1. Třebíč: Pavlas (Kružík) - Svoboda, Marek, Škareda, Viskot - Nejedlý, Caha, Dvořák, Trnka, Kardoš, Daňhel, Bednář, Lupač, Válek.