Dorostenci se pokaždé rozstříleli až od druhé třetiny

Třebíč – Pomalý rozjezd a od druhé třetiny kanonáda. Takový měly průběh oba víkendové zápasy hokejistů Horácké Slavie. Třebíčští mladíci nejdříve přivítali v rámci 14. kola Ligy staršího dorostu na domácím ledě Lanškroun, který vyprovodili devíti góly.

13.11.2017

Obě vítězství starších dorostenců Horácké Slavie (v bílém) se nerodila lehce. Třebíčští hráli s Lanškrounem (na snímku) i Českou Třebovou po první třetině nerozhodně 1:1.Foto: Jiří Mokrý

O jednu branku méně pak svěřenci Radka Nováka a Milana Přibyla nasázeli České Třebové, kterou hostili v 15. kole regionální soutěže.

TŘEBÍČ – LANŠKROUN 9:2
Hosté začali lépe a brzy se ujali vedení. Trápení domácích ukončilo vyrovnání Válka těsně před první sirénou. „Kluci si sami uvědomovali, že první třetina nebyla z naší strany dobrá a v kabině jsme si řekli, že je potřeba zlepšit pohyb, komentuje trenér Horácké Slavie Radek Novák.

Obrat dokonal krátce po změně stran Libor Dvořák. „Vítězství jeho týmu se nerodilo lehce. „Soupeř byl bojovnej, měl dobře zavřenou obrannou čáru a my jsme neměli pohyb,“ podotýká třebíčský lodivod.

Ten označil za klíčový moment zápasu přelom úvodní a prostřední části. „Zlom nastal před koncem úvodní dvacetiminutovky a krátce po obrátce. Podařilo se nám v závěru třetiny skórovat a pak na začátku druhé části taky,“ má jasno kouč Horáků.

To nejlepší pro jeho svěřence přišlo po druhé brance, když hokejisté z Vysočiny vedli v polovině utkání už 5:1. Východočeši snížili ve 35. minutě na 5:2, ale to byla jejich gólová radost poslední. Ještě do přestávky završil hattrick Válek.

„Bylo to dané tím, že jsme začali po ledě jinak pohybovat a pak jsme hráli velice slušně,“ těšilo Nováka.
Horácká Slavia v závěrečné periodě vedení ještě zvýraznila třemi přesnými zásahy. „Chtěli jsme pokračovat v nastolené hře a to se podařilo,“ hodnotí šéf třebíčské střídačky.

Branky a nahrávky: 20. Válek (Nejedlý), 21. Libor Dvořák (Válek, Nejedlý), 24. Libor Dvořák (Válek, Nejedlý), 27. Nejedlý (Libor Dvořák, Válek), 29. Válek (Libor Dvořák, Nejedlý), 37. Válek (Nejedlý, Marek), 47. Vedral (Bednář), 50. Nejedlý (Bednář, Marek), 56. Vedral (Bednář) - 3. Paclík (Hepnar), 35. Marek (Paclík). Rozhodčí: Skopal - Mezlík, Reich. Vyloučení: 2:2. Využití: 2:0. Diváci: 52. Třetiny: 1:1, 5:1, 3:0. Třebíč: Dobrovolný - Viskot, Kameník, Marek, Koňařík, Němec, Vlk, Lukáš Dvořák - Libor Dvořák, Válek, Kotačka, Mojdl, Vedral, Pavelka, Nejedlý, Pacal, Průša, Bednář, D. Svoboda.

TŘEBÍČ – Č. TŘEBOVÁ 8:1
Horácká Slavia soupeře přehrávala, ale až od druhé části, a proto to na jednoznačné vítězství zpočátku nevypadalo.

„Výsledek 8:1 výborný, ale první třetina byla z naší strany špatná. Remizovali jsme 1:1, hráli nedůrazně, nenapadali jsme a vůbec neplnili, co jsme si řekli,“ komentuje asistent domácího trenéra Milan Přibyl.

Jeho svěřenci se po změně stran zlepšili, otěže zápasu převzali pevně do svých rukou a převahu vyjádřili také střelecky. Obraz hry se ve třetí dvacetiminutovce příliš nezměnil a hostitelé přidali další tři přesné zásahy.

„Od druhé třetiny už to šlo samo. Hráli jsme výborně, dobře rozehrávali a krásně si najížděli. Šance měl i soupeř, ale nás podržel gólman. Dalším pozitivem bylo, že jsme neměli ani jednoho vyloučenýho, což je super,“ těšilo Přibyla.

Branky a nahrávky: 8. Válek (Nejedlý), 22. Válek (D. Svoboda, Nejedlý), 35. Nejedlý (Válek, Libor Dvořák), 36. Vedral (Koňařík, Lukáš Dvořák), 39. Válek (Libor Dvořák, Marek), 47. Nejedlý (Libor Dvořák, Válek), 48. Libor Dvořák (Nejedlý, Válek), 51. Válek (Libor Dvořák) – 19. Kolář (Bartoš, Švub). Rozhodčí: Čech – Erat, Marek. Vyloučení: 0:1. Využití: 1:0. Diváci: 44. Třetiny: 1:1, 4:0, 3:0. Třebíč: Dobrovolný – Viskot, Kameník, Marek, Koňařík, Němec, Vlk, Lukáš Dvořák – Libor Dvořák, Válek, Kotačka, Mojdl, Vedral, Pavelka, Nejedlý, Pacal, Průša, D. Svoboda.

Ostatní výsledky – 14. kolo: Hlinsko – Česká Třebová 6:2, Chotěboř – Velké Meziříčí 2:3, Litomyšl – Skuteč 5:2, Světlá nad Sázavou – Polička 3:1, 15. kolo: Světlá nad Sázavou – Hlinsko 6:1, Polička – Litomyšl 3:2, Skuteč – Chotěboř 2:4, Velké Meziříčí – Lanškroun 1:3.

10. Č. Třebová 15 1 0 0 14 21:99 3

Následující program - 16. kolo (čtvrtek-pátek): Hlinsko - TŘEBÍČ, Č. Třebová – Velké Meziříčí, Lanškroun – Skuteč, Chotěboř – Polička, Litomyšl - Světlá nad Sázavou, 17. kolo (sobota): Litomyšl – Hlinsko, Světlá nad Sázavou - Chotěboř, Polička – Lanškroun, Skuteč - Česká Třebová, TŘEBÍČ - Velké Meziříčí.

13.11.2017 VSTUP DO DISKUSE

Zdravotnictví - Zdravotnictví Ostatní odborní pracovníci ve 15 000 Kč Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: Želetava 90, Pacherův mlýn, , - SOU,SŠ sociálního nebo zdravotního zaměření nebo kurz pracovníka v sociálních službách, - Práce v přímé obslužné péči, - Zkušenosti a praxe v přímé obslužné péči vítána, - Znalost oblasti péče o osoby se zdravotním postižením, - Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita při samostatné i týmové práci, - Dobré komunikační schopnosti, trpělivost, empatie, - Znalost práce na PC, - Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, - Řidičský průkaz skupiny B, Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké stravování, možnost čerpání FKSP, , První kontakt e-mailem: mzdova@uspnovesyrovice.cz. Pracoviště: Ústav sociální péče nové syrovice, příspěvková organizace - pracoviště pacherův mlýn, 675 26 Želetava. Informace: Ivana Růžičková, +420 568 408 214. Služby - Služby Ostatní služby 25 000 Kč Pracovníci v pohřebnictví PROVOZNÍ PRACOVNÍK POHŘEBNÍ SLUŽBY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Do zavedené pohřební služby hledáme provozního pracovníka. , Požadujeme fyzickou zdatnost, bezúhonnost, schopnost a ochotu učit se novým dovednostem - zaškolení provedeme, časovou flexibilitu, 100 % seriózní jednání a vystupování, řidičský průkaz sk. B. , Z důvodu fyzické náročnosti určeno pro muže!!!!, Nástup možný ihned nebo dle dohody., Prvotní kontakt výhradně telefonicky nebo e-mailem za účelem domluvy osobní schůzky.. Pracoviště: Pietas - vysibla s.r.o., Soukenická, č.p. 129, 674 01 Třebíč 1. Informace: Jaroslav Havlena, +420 568 840 404. Řemeslné práce - Řemeslné práce Obkladač 150 Kč Obkladači Obkladač. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 150 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:, - praxe v oboru, - ochotu cestovat, - ochotu a zájem pracovat, , Co vám můžeme nabídnout:, - zázemí prosperující společnosti, - odpovídající finanční ohodnocení, - 5 týdnů dovolené. Pracoviště: S.o.k. stavební, s.r.o., Hrotovická-Průmyslová Zóna, č.p. 162, 674 01 Třebíč 1. Informace: Soňa Valerianová, +420 568 838 829. Výroba - Výroba Obsluha strojů 17 160 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu OPERÁTOR VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17160 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Požadujeme: aspoň částečná znalost českého jazyka., Nabízíme: příspěvek na stravování, na ubytování, na dopravu, možnost práce přes čas.. Pracoviště: Biol jobs s.r.o. - pracoviště mann + hummel (cz) v.o.s., 675 21 Okříšky. Informace: Attila Varsányi, +420 775 314 309PO-PÁod10:00do16:00hod..

Souboj neporaženého Pelhřimova a Okřišek skončil dělbou bodů

O myslibořické účasti v projektu Kopeme za fotbal si povídali Tomáš Palát (vlevo) a Martin Čapoun.
21

Projekt Kopeme za fotbal se vyplácí. Ví to i v Myslibořicích

Dukovany si připsaly druhé vítězství v sezoně, domácí Kouty překvapivě prohru

Kouty – V duelu 7. kola I. A třídy skupiny B byl favorizovaný tým domácích, který držel před zápasem druhou příčku. Hosté je však zaskočili výborným výkonem v první půli a po zásluze si odvezly všechny tři body.

OBRAZEM: Tradice. Dukla znovu porazila Motor

Jihlava - Skvělé představení! Po rozpačitém vystoupení v Přerově nabídla ve druhém kole Chance ligy jihlavská Dukla zásadně odlišnou podívanou. Ve šlágru kola doma rozdrtila českobudějovický Motor 7:0, když se v duelu dařilo především čtyřbodové dvojici Matěj Pekr, Lukáš Anděl.