Dorostenci prohráli fotbalovým výsledkem

Třebíč, Lanškroun – O osudu utkání rozhodl jediný gól. Hokejisté Horácké Slavie zavítali v pátém kole Ligy staršího dorostu – skupiny D na led Lanškrouna. Třebíčští mladíci na východě Čech nepodali špatný výkon, ale na rozdíl od soupeře nevstřelili ani jednu branku. Domácím tak na plný bodový zisk stačil jediný přesný zásah Vintra z přesilové hry už v první třetině.

4.10.2017

Radek Novák.Foto: Jiří Mokrý

„Utkání se hrálo ve slušném tempu a na konci byl šťastnější domácí tým. Naši hráči byli od druhé třetiny aktivnější, ale soupeřova brankáře se jim překonat nepodařilo,“ hodnotí trenér Horácké Slavie Radek Novák.

LANŠKROUN – TŘEBÍČ 1:0

Branka a nahrávka: 16. Vintr. Rozhodčí: Pilný – Potůček, Bohuněk. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 69. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:0. Třebíč: Dobrovolný - Škrdlová, Kameník, Marek, Koňařík, Němec, Lukáš Dvořák, Libor Dvořák, Válek, Kotačka, Mojdl, Vedral, Pavelka, Makovička, Pacal, Průša, Bednář, Svoboda.

Ostatní výsledky 5. kola: Č. Třebová – Hlinsko 2:5, Vel. Meziříčí – Chotěboř 4:3, Skuteč – Litomyšl 2:1, Polička - Světlá n. S. 3:6.

10. Č. Třebová 5 0 0 0 5 6:32 0

Následující program – 6. kolo (pátek): Hlinsko - Světlá n. S., Litomyšl – Polička, Chotěboř – Skuteč, Lanškroun – Vel. Meziříčí, Č. Třebová – Třebíč, 7. kolo (sobota-neděle): Skuteč - Lanškroun, Polička – Chotěboř, Světlá n. S. - Litomyšl, Třebíč – Hlinsko, Vel. Meziříčí – Č. Třebová.

4.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
Nečekaná žeň čekala třebíčské plavce na podzimní ceně Motorletu, zleva David Svoboda, Sára Doležalová, Barbora Seemanová a Marie Magdalena Davidová.

Plavci Spartaku zářili na podzimní ceně Motorletu

Volby na Třebíčsku.

V Okříškách budou u voleb podepisovat petici na podporu obchvatu

Jedna z nejkrásnějších vyhlídek na Třebíčsku. Podívejte se

Čáslavice - Jedna z nejkrásnějších vyhlídek na Třebíčsku se nachází na nenápadném místě nedaleko kostela a hřbitova u Čáslavic. Místo zvané Hanzalův kopeček skýtá zvláště za slunných podzimních dní půvabné rozhledy do všech světových stran.

Zahrádkáři budou vystavovat tradiční druhy i rarity

Třebíč - Zahrádkáři se chystají v Třebíči ukázat své letošní výpěstky. Od pátku do pondělí promění Zahrádkářský dům ve Švabinského ulici v jednu velkou podzimní zahradu. Uskuteční se tam jubilejní třicátá oblastní výstava ovoce, zeleniny, bonsají a léčivých rostlin.

Na kapotu auta před domem někdo vyryl kosočtverec

Třebíč - Kosočtverec někdo vyryl na kapotu auta Nissan Juke, která stálo před domem v ulici Sv. Čecha v Třebíči.

Veletrh vzdělávání představí v Třebíči nabídky škol

Třebíč - Veletrh vzdělávání Didacta se ve čtvrtek 19. října uskuteční v Třebíči. Cílem veletrhu je podat ucelený přehled o vzdělávacích nabídkách škol a uplatnění v praxi.