Třebíčští mladíci měli se silnými Jihomoravany problém od začátku. „Už při minulém zápase v Brně jsme sehráli vyrovnaný zápas. Věděli jsme, že to mužstvo dobře bruslí a kombinuje. Hosté to v první třetině ukázali a jasně nás přehrávali i přestříleli. My jsme to ale ustáli a prohrávali pouze 0:1," komentuje asistent domácího trenéra Štěpán Oberreiter.

Jeho svěřenci se po změně stran vrátili do zápasu díky využitým početním výhodám. „Ve druhé třetině jsme využili všechny tři přesilovky a zápas otočili, ale zbytečnými fauly dostali ke konci soupeře do hry," mrzelo třebíčského kouče.

Horáci nastoupili do závěrečné dvacetiminutovky pouze se třemi hráči. Brňané dvojnásobnou přesilovou hru využili a pak strhli vedení opět na svou stranu. „Na začátku třetí části jsme museli hrát ve třech. Warrior snížil a v další přesilovce se dostal do vedení," posteskl si Oberreiter.

Hostitelé už neměli na zvrat síly, a tak si Warrior těsný náskok pohlídal. „Měli jsme jen čtyři obránce, kteří pak už byli přetížení a rychle nám ubývaly síly. Soupeř ten zápas dohrál, tak jak dohrál," hodnotí kormidelník Horácké Slavie.

TŘEBÍČ – WARRIOR BRNO 3:4
Branky a nahrávky: 25. Michálek (Bednář), 28. Michálek (Bednář), 36. Bednář (Dvořák, Trnka) - 5. Malý (Jedlička), 36. Sokolík (Klenec), 41. Kunst (Malý, Neuser), 44. Šmahel. Rozhodčí: Ondráček - Mejzlík, Marek. Vyloučení: 9:7. Využití: 3:2. Diváci: 66. Třetiny: 0:1, 3:1, 0:2. Třebíč: Šoustal - Erat, Havlka, Pacalová, Strnad, Michálek, Válek, Dvořák, Nejedlý, Bednář, Dundáček, Lupač, Pacal, Trnka.