Třebíčští mladíci nezačali dobře, a tak byla vedoucí branka Bednáře v úvodním dějství jejich jediným úspěchem. „Do prvního mistrovského utkání jsme vkročili špatnou nohou. S výkony hráčů jsme nebyli vůbec spokojení, čehož soupeř využil a kluky v první třetině potrápil,“ komentuje asistent domácího trenéra Milan Přibyl.
Jeho svěřenci po změně stran zabrali a vedení zásluhou Libora Dvořáka zvýraznili. „Od druhé třetiny se náš výkon rapidně zlepšil a také jsme po zásluze dali dva góly,“ těšilo kouče Horácké Slavie.
Domácí utkání dotáhli do vítězného konce. „Ve třetí třetině jsme sice branku inkasovali, ale výsledek jsme si uhlídali,“ uzavřel hodnocení Přibyl.

TŘEBÍČ – POLIČKA 3:1
Branky a nahrávky: 14. Bednář (Válek, K. Svoboda) 22. Libor Dvořák, 39. Libor Dvořák (Válek) – 52. Poul. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 44. Třetiny: 1:0, 2:0, 0:1. Třebíč: Dobrovolný – Škrdlová, K. Svoboda, Koňařík, Lukáš Dvořák, Němec, Pacalová, Bednář, Válek, Libor Dvořák – Mojdl, Kotačka, Vedral – Pacal, D. Svoboda, Pavelka – Makovička, Průša.

Ostatní výsledky 1. kola: Chotěboř - Hlinsko 5:2, Lanškroun – Litomyšl 2:1, Č. Třebová - Světlá n. S. 0:7, V. Meziříčí – Skuteč 2:5.