Středočeši, kteří jsou jistým vítězem skupiny B a tím si zajistili právo postupu do extraligy, byli ve všech směrech lepší a převahu vyjádřili střelecky.

„Dvě třetiny jsme se snažili nějakým způsobem držet. Bojovali jsme a dřeli, ale soupeř byl kvalitnější. Soupeř hrál uvolněně a přehrál nás ve všech směrech," uznal třebíčský kouč Karel Vejmelka.

Jeho svěřenci drželi po první třetině nadějný výsledek, když během úvodní dvacetiminutovky inkasovali pouze jednou. Po změně stran přidali domácí další dvě trefy a v poslední části už bylo jen otázkou, jakým rozdílem favorit zvítězí.

„Bohužel ve třetí třetině jsme odešli. Domácí se dostávali do šancí častěji, využili je a jednoznačně dominovali. Se třetí třetinou jsem spokojen nebyl. Měli jsme navíc, ale udělali chyby, které Kolín potrestal," uzavřel hodnocení hostující trenér.

KOLÍN – TŘEBÍČ 9:0
Branky a nahrávky: 14. Zdeněk (Martínek), 22. Pilný (Netušil, Pešek), 28. Pilný (Netušil), 42. Pešek (Pilný), 49. Pešek (Nutil, Netušil), 52. Jelínek (Martínek, Kadlec), 55. Kadlec (Martínek, Jelínek), 59. Kadlec (Martínek, Jelínek), 59. Kadlec (Martínek, Jelínek), 60. Pilný (Netušil). Rozhodčí: R. Špringl - Šubrt, P. Špringl. Vyloučení: 3:2. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 64. Třetiny: 1:0, 2:0, 6:0. Třebíč: K. Trnka (Dobrovolný) – Strnad, Svoboda, G. Havelka, Vlk, Marek – Michálek, Bednář, Dvořák - Nejedlý, O. Havelka, Lupač - Pacal, Pacalová, Pavelka.