Bruslaři srovnali sedm vteřin před koncem

Havlíčkův Brod – Druholigoví hokejisté Havlíčkova Brodu zavítali v dohrávce 25. kola do Nymburka. Lídr skupiny Střed měl se sedmým týmem tabulky starosti a vyhrál až v prodloužení, když remízu zachraňoval až sedm vteřin před třetí sirénou, kdy vyrovnával hrdina zápasu Milfait.

19.1.2018

Lídr soutěže z Havlíčkova Brodu splnil roli favorita na ledě posledního Písku.Foto: Deník / Brůha Petr

NYMBURK – H. BROD 2:3 p

První třetina moc gólové parády nepřinesla. V té druhé padlo po brance na každé straně. Nejprve se trefil po přihrávce kapitána Třetiny Lukáš Endál. Ovšem radost hostům nevydržela dlouho a po necelých pěti minutách vyrovnal Král.
Třetí třetina přinesla drama až do konce. Domácí šli do vedení v 53. minutě, kdy využil přesilovku Smejkal. Jenže Bruslařům se podařilo srovnat sedm vteřin před koncem, když Milfait využil power-play. V následném prodloužení byli šťastnější hosté, kteří po čtyřech minutách vydolovali bonusový bod. zásluhou Milfaita.

„Za celý zápas jsme byli aktivnější, ale naráželi jsme na výborný výkon domácího brankáře, který Nymburk držel a nad vodou,“ hodnotí asistent havlíčkobrodského trenéra Ladislav Fixa.

Ovšem dále pokračoval v tom, že vítězství je zasloužené, a to i přesto, že vyrovnali až těsně před koncem.
„Bod navíc jsme si zasloužili, byli jsme aktivnější a měli i víc šancí. V Nymburce jsme chtěli zvítězit za tři body, ale máme dva a jsme za ně rádi,“ dodal Fixa.

Havlíčkovu Brodu chyběl v zápase zkušený Jiří Vašíček, který má zlomeninu v horní části těla a také David Michálek, který má pochroumané koleno. Toho nahradil za juniorku hrající Daniel Homola. „Musím říct, že se rozhodně neztratil a odehrál zápas adekvátně,“ upozornil havlíčkobrodský asistent.

Branky a nahrávky: 29. Král (Loučka, Eis), 53. Smejkal (Kříž) – 24. Endál (Třetina, Přidal), 60. Milfait, 65. Milfait. Rozhodčí: Tomáš Micka – Jan Schopf, František Štěpánek. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. Diváci: 247. Třetiny: 0:0, 1:1, 1:1 – 0:1. H. Brod: Novák – T. Semrád, Horák, Kulhánek, Vala, Balgalvis, Kříž, Hrabaň – Přidal, Třetina, Endál – Voříšek, Milfait, Kozlík – Chlubna, Kuchta, Šuhaj – Homola, Ludvík, Kuchta.

19.1.2018 VSTUP DO DISKUSE

Výroba - Výroba Elektrotechnici a technici energetici 20 000 Kč Technici elektronici TECHNIK ZKUŠEBNY. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Středoškolské vzdělání v oboru slaboproudé elektrotechniky., Orientace ve výkresové dokumentaci a elektrických schématech.. Pracoviště: Mega - měřící energetické aparáty, s.r.o. - pracoviště rozvodna ptáčov, 674 01 Třebíč 1. Informace: Josef Laštovička, +420 775 662 418. Výroba - Výroba Seřizovači 21 000 Kč Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) SEŘIZOVAČ LINEK STROJŮ A ZAŘÍZENÍ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Vyučení v černém řemeslu, praxe v oblasti seřizování a obsluhy strojního zařízení., Nabízíme: 13. + 14. mzda, 6 týdnů dovolené, vlastní doprava z Třebíče, prémie, roční bonusy, penzijní připojištění. Pracoviště: Mann + hummel (cz) v.o.s., 675 21 Okříšky. Informace: Hana Hartlová, +420 568 898 103. Zdravotnictví - Zdravotnictví Ostatní odborní pracovníci ve 16 000 Kč Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PEČOVATELKA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Výhodou je absolvování rekvalifikačního kurzu "Pracovník v sociálních službách"., Trestní bezúhonnost., Náplní práce je přímá obslužná péče o seniory (hygiena, oblékání, podávání stravy, polohování,aktivizace)., Zaměstnanecké výhody: Cenově výhodné stravování v organizaci, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího profesního růstu a tím i platového, příspěvek ve formě poukázek na volnočasové aktivity pracovníků., , Kontakt:, - osobně - Domov pro seniory Náměšť nad Oslavou, - e-mailem: reditelka.ddnamest@gmail.com, - telefonicky: 568 620 427 - 8:00 - 14 hod.. Pracoviště: Domov pro seniory náměšť nad oslavou, příspěvková organizace, Husova, č.p. 971, 675 71 Náměšť nad Oslavou. Informace: Věra Bařinová, +420 568 620 427od8:00do14:00hod.. Výroba - Technici v ostatních průmyslových oborech jinde 18 000 Kč Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení SERVISNÍ TECHNIK. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadavky: středoškolské vzdělání technického směru,, řidičský průkaz sk. B; vyhl. 50/1978 Sb. výhodou., Prvotní kontakt na e-mail: ucetni@aeksvarovani.cz. Pracoviště: Aek svařovací technika s.r.o., Pražská, č.p. 410, 674 01 Třebíč 1. Informace: Petra Keliarová, .

Nové Město získalo další biatlonový Světový pohár

Michael Ngadeu ze Slavie (vpravo) proti Borisovu.
4

Výkon v Kodani zaujal. Slávistický stoper je ve výběru hvězd Evropské ligy

Karviná odvolala Nádvorníka. Je to šok, přiznal trenér

Karviná – Překvapivý krok zvolilo v reprezentační přestávce vedení MFK Karviná. V sobotu totiž odvolalo z funkce hlavního trenéra Romana Nádvorníka.

Zajímavé derby rozhodl gól Dukly v oslabení

Třebíč – Druhý boj o hokejového krále Vysočiny připadl na 23. kolo Chance Ligy a znovu v něm byla úspěšnější jihlavská Dukla. Pro Horáckou Slavii to znamená přerušení čtyřzápasové vítězné série. Jediný gól střetnutí vstřelil ve vlastním oslabení jihlavský Tomáš Havránek.

OBRAZEM: Dukla přetlačila Ústí, Třebíč veze dva body

Jihlava, Benátky nad Jizerou – Ve 22. kole Chance ligy hokejisté Dukly uctili válečné veterány výhrou 3:1 nad dobře hrajícím Ústím nad Labem. Horácká Slavia v Benátkách nad Jizerou vedla dvakrát o dvě branky, ale nakonec se radovala až po samostatných nájezdech, když rozhodl Silvestr Kusko.