HAVL. BROD – ML. BOLESLAV 2:6

Konečný stav série: 0:4
Sedm minut a bylo prakticky hotovo. Rebelům se nepodařil vstup do utkání, favorizovaní hosté svůj postup definitivně zpečetili hned v úvodní třetině. K němu zavelel už v 7. minutě protřelý mazák David Výborný, který využil zmatků před havlíčkobrodskou brankou při signalizovaném vyloučení. Rebely dorazila 14. minuta. Nejdříve se prosadil Nouza a potom po samostatném úniku Hrdel vyhnal Dolejše z branky.

V polovině zápasu se dočkali zásluhou Ondráčka i Rebelové, ale ty dokonale srazila do kolen hrubice brankáře Suchana. Po 14 sekundách od snížení ho nachytal střelou zpoza červené čáry Výborný – 1:4. Na 1:5 zvýšil na začátku poslední třetiny Kafka, ale Rebelové se debaklem rozloučit nechtěli. Vytvořili si několik šancí, skórovat však dokázal jen Rytnauer. Konečný účet utkání uzavřel v poslední minutě v oslabení Vrbata.
Branky a nahrávky: 30. Ondráček (Rytnauer), 57. Rytnauer (Kostourek) – 7. Výborný (Pabiška), 14. Nouza (Vrbata), 14. Hrdel (Žabka), 32. Výborný, 44. Kafka (Demel, Koudelka), 60. Vrbata. Rozhodčí: Jeřábek, Přikryl – Poruba, Adamec. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. Oslabení: 0:1. Třetiny: 0:3, 1:1, 1:2. Havlíčkův Brod: Dolejš (14. Suchan) – Novotný, Pavlík, Jelínek, Protivný, Soldán, Starý, Ostrčil, Blažek – Havel, Polodna, Musil – Rytnauer, Kostourek, Ondráček – Dvořáček, Štěpánek, Vondráček – Kozlík, Milfait, Stehlík.

JIHLAVA – ÚSTÍ N. L. 2:3
Dukla si znovu nepohlídala vstup do zápasu, stejně jako ve druhém střetnutí inkasovala hned v úvodní minutě. Tentokrát se Lvi dostali do vedení hned po 11 sekundách, chybu obrany využil střelec Roubík. Za dalších deset minut už to bylo o dvě branky. Pavlík dostal v přesilovce v útočné třetině až příliš prostoru a zvýšil na 2:0.

Dukla se dostala na dostřel v polovině zápasu. Krásnou akci zakončil po Hodkově přihrávce Zeman – 1:2. Jenže než tribuny stačily oslavit jihlavský úspěch, hosté kontrovali. Za dalších 47 sekund prostřelil Ditricha, který měl zastřený výhled, Černý.

Jihlavané však bojovali a opět dokázali závěr zápasu zdramatizovat. Střela Adama Zemana se od břevna odrazila za brankovou čáru, což potvrdili i rozhodčí. Na vyrovnání však už chyběl Jihlavě čas a sezona pro ni končí už po čtyřech zápasech v play off.
Branky a nahrávky: 31. Zeman (Hodek), 60. Zeman (Filip) – 1. Roubík (Frolík), 11. Pavlík (Laš), 32. Černý (Roubík). Rozhodčí: Rozhodčí: Souček, Würtherle – Kreuzer, Polonyi. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. Třetiny: 0:2, 1:1, 1:0. Jihlava: Rittich – Zadražil, Jícha, Dobrovolný, Jaroš, Kolda, Ficenc, Štebih – Zídek, Pěška, Prokš, Mikeš, Zeman, Filip, Maliník, Kuřítko, Velecký, Pekárek, Jeslínek, Hodek.

KADAŇ – TŘEBÍČ 1:4
Také poslední zápas série přinesl urputný hokej. Horácká Slavia sázela na zabezpečenou obranu, domácí tým na dostřel často nepouštěla. Navíc se jí podařilo jít do vedení, když skóroval ve 12. minutě Vondráček. Poté přečkala dvojnásobné oslabení a definitivní úder zasadila Třebíč v úvodní minutě druhé třetiny.

Během 17 sekund se prosadili Dočekal a Ostřížek. Hokejisty z Vysočiny potom nevykolejila ani neúspěšná přesilovka, v jejímž závěru dokonce inkasovali. Vedení i nadále umě drželi a postup pečetili při kadaňské power play. Ještě před tím navíc Čuřík trefil tyč a neproměnil trestné střílení.
Branky a nahrávky: 24. Seman (Schmidt) – 12. Vondráček (Křihovlávek, Ostřížek), 21. Dočekal (Káňa, Dolníček), 21. Ostřížek (Křivohlávek, Vondráček), 60. Dolníček (Káňa). Rozhodčí: Úlehla, Vampola – Lučan, Svoboda. Vyloučení: 3:6, navíc Chlouba (Kadaň) 2 + 10 minut. Oslabení: 1:0. Třetiny: 0:1, 1:2, 0:1. Třebíč: Čliliak – Bilčík, Rangl, Moučka, Čejka, Sláma, Zdráhal, Dlapa, Malena – Káňa, Dolníček, Dočekal – Křivohládek, Ostřížek, Vondráček – Fořt, Nahodil, Čuřík – Kadela, Kaut, Přibyl.