Nula bodů: černý víkend třebíčské mládeže

Třebíč - Hokejoví dorostenci ani junioři Horácké Slavie tentokrát nedokázali v extraligových zápasech bodovat.

28.1.2008

Prázdná brána. Extraligoví dorostenci třebíčské Horácké Slavie doma na Vsetín nestačili. Nakonec od týmu z legendárního Lapače inkasovali sedm gólů. Gólman Jan Ilašenko (na snímku) přepustil v 38. minutě svoje místo v brance Adamu Wolfovi. Foto: Foto: Martin Mutl

Mládežnické extraligové týmy Horácké Slavie zažily černý víkend. Dorostenci prohráli doma hladce se Vsetínem, s prázdnou odjeli i z Havířova. Junioři ztratili jak doma se Zlínem, tak ve Vítkovicích. Prohráli už počtvrté za sebou.

Extraliga juniorů, 39. a 40. kolo

TŘEBÍČ – ZLÍN 2:3

Domácí nastoupili k pátečnímu utkání opět v neúplné sestavě. I když nakonec doma nezůstal ani bod, hráči Horácké Slavie vedoucí tým tabulky dost potrápili.
Zlínští vedli v polovině první třetiny už dvoubrankovým rozdílem, navíc třetí gól přidal v polovině zápasu Finsterle. Jenže Třebíčští zbraně nesložili. Brankami Petra Buriána a Martina Jánského snížili na rozdíl jediného gólu.
„Soupeř si odváží tři body hlavně zásluhou první třetiny, kterou jsme herně nezvládli. Lehkomyslně jsme Zlín pustili do dvougólového vedení. Pak jsme byli nedisciplinovaní. Vyloučení nás stála spoustu sil a nakonec i třetí gól. Dostali jsme se zpět do hry, ale už jsme neměli štěstí, i když jsme soupeře tlačili,“ zhodnotil zápas třebíčský trenér Štěpán Oberreiter.

Branky a nahrávky: 40. Burián (Dostál), 42. Jánský (Fila) - 7. Křemeček (Honejsek, Řezníček), 11. Jurík (Matějka), 30. Finsterle (Okál, Honejsek). Rozhodčí: Staněk - Klouda, Křivohlavý. Vyloučení: 9:13. Využití: 1:1. Diváci: 235. Střely na branku: 31:39. Třetiny: 0:2, 1:1, 1:0. Třebíč: Burgr – Vlašín, Popela, Jaroš, Dvořák, Kadela, Němec – Dostál, Dočekal, Kesner, Jánský, Fila, Klíma, Kadela, Kejda, Burián.

VÍTKOVICE – TŘEBÍČ 7:2

Třebíčští junioři sice od 10. minuty prohrávali, jenže pak skóre dvěma trefami otočili. Na gól třebíčského Jánského ale vzápětí zareagoval vítkovický Vrána, takže šli hráči poprvé do kabin za nerozhodného stavu.
Bohužel pro hosty další branky padaly jen za záda třebíčského gólmana Burgra. Šanci nakonec dostal i náhradní brankář Mikulka.
I když rozhodčí vyloučil po pěti hráčích na každé straně, dokázali Vítkovičtí početní výhody dokonale využít ke zvýraznění náskoku. V přesilovce se trefili hned čtyřikrát.

Branky a nahrávky: 10. Sedlák (Brusík), 17. Vrána (Šedivý), 24. Šedivý (Buršík, Szturc), 30. Buršík (Mlynář, Hlinka), 43. Palát (Hartmann, Seidler), 48. Chaloupka (Vrána), 58. Noga (Hlinka) - 12. Klíma (Němec), 16. Jánský (Fila, Němec). Rozhodčí: Malíř - Fiala, Lederer. Vyloučení: 5:5, navíc Sedlák (Vítkovice) 5 plus do konce utkání. Využití: 4:1. Diváci: 75. Třetiny: 2:2, 2:0, 3:0. Třebíč: Burgr (51. Mikulka) - Popela, Dvořák, Jaroš, Vlašín, E. Kadela, R. Kadela - Klíma, Dostál, Burián - Jánský, Němec, Fila - Dočekal, Kesner, Kejda - Krutiš, Vyhnálek.

Extraliga dorostu, 39. a 40. kolo

HAVÍŘOV – TŘEBÍČ 2:1

Důležitý souboj se sousedem v tabulce nakonec vyzněl pro Třebíč bodově naprázdno. Ondřej Němec sice svůj tým poslal do vedení, jenže pak se dvakrát trefil havířovský Videlka, a hosté už odpovědět nedokázali.

Branky a nahrávky: 26. Videlka (Pechanec), 38. Videlka (Mráz) - 20. Němec (Vondráček). Rozhodčí: Libiger - Barteček, Koliba. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. Diváci: 150. Třetiny: 0:1, 2:0, 0:0.

TŘEBÍČ – VSETÍN 2:7

„Tlak, že bychom měli proti Vsetínu bodovat, udělal svoje,“ řekl nový kouč dorostenců Roman Mejzlík. „Zápas jsme nezačali dobře. Sice jsme dali kontaktní branku, ale soupeř ukázal, že někteří jeho hráči mají lepší individuální schopnosti, a to rozhodlo,“ uvedl Mejzlík v pozápasovém hodnocení na klubovém webu.
„V Havířově jsme hráli minimálně oslabení, se Vsetínem jich naopak bylo strašně moc, a to nás stálo hodně sil,“ podotkl. „Sedm gólů je strašně moc, takže zkusíme zapracovat na obraně. Práce nás čeká dost,“ dodal kouč aktuálně předposledního týmu extraligové tabulky.

Branky a nahrávky: 32. Kotrba, 42. Koukal (Vondráček) - 4. J. Ptáčník (Pořický, Matušík), 18. Kajaba (Horehleď), 38. Kentoš (D. Jaškin, Kubo), 38. J. Ptáčník (Pořický), 49. Kentoš (Trška), 50. J. Ptáčník (D. Jaškin, Kubo), 58. Pořický (Kubo, Kentoš). Rozhodčí: Hejduk - Drobílek, Svoboda. Vyloučení: 10:8. Využití: 2:1. Diváci: 80. Třetiny: 0:2,1:2,1:3. Třebíč: Ilašenko (38. Wolf) - Belatka, Koukal, Kotrba, Latner, Hlaveš, Bartejs - Pavlík, Zdražil, Vysloužil, Sochor, Tůma, Beránek, Němec, Vondráček, Stahorský, Večeřa, Deveri.

Autor: Jiří Bárta

28.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

Výroba - Výroba Obsluha strojů 18 500 Kč Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů OPERÁTOR CNC STROJŮ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadavky:, " vyučení v oboru výhodou, není podmínkou, " praxe v oboru výhodou, není podmínkou, " zodpovědnost a důslednost, " čtení technických výkresů, není podmínkou, " znalost používání mikrometru a posuvného měřidla, není podmínkou, " práce v třísměnném provozu, Náplň práce:, " provádět výrobní operaci podle Výrobního a kontrolního postupu , " kontrolovat předepsané rozměry, " práce na strojích CNC v třísměnném provozu, Nabízíme:, " práci pro muže i ženy, " nevyučené zaškolíme, " mzdové ohodnocení po zapracování 18 500 - 21 000,- Kč měsíčně, " stravenky Sodexo v hodnotě 65,- Kč, " dovolená 25 dnů, Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na neurčito., Zaměstnanecké výhody: stravenky Sodexo v hodnotě 65,- Kč, , Hlásit se můžete přímo ve firmě Detail PLUS s.r.o., U Černého mostu 1011, Jemnice od 6:00 do 16:00 hod. nebo volat tel.: 602 229 959, 606 277 080. Pracoviště: Detail plus s.r.o., U Černého mostu, č.p. 1011, 675 31 Jemnice. Informace: Coufalová E. Habr Ivan,, +420 602 229 959,606 277 080. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 14 900 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ SE ZAMĚŘENÍM NA SRBSKOU A BALKÁNSKOU KUCHYNI. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 14900 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Specializace na srbskou a balkánskou kuchyni., Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování., Kontakt:, - osobně: Grand hotel Třebíč, pracovní dny 7:00 - 14:00 hod., - e-mailem: info@grand-hotel.cz, - telefonicky: pracovní dny 7:00 - 14:00 hod.. Pracoviště: Dušan švonja - hotel grand, Karlovo nám., č.p. 133, 674 01 Třebíč 1. Informace: Jana Trnovská, +420 568 848 560PO-PÁ7:00-14:00hod.. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 23 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel ŘIDIČ SK. C. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - Cesty převážně po České republice., - 1 nakládka, 1 vykládka., - Konec cesty každý den v Náměšti nad Oslavou., - Požadujeme řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz., Možnost zkráceného úvazku - dle domluvy.. Pracoviště: Jiří brym - jerog, 675 71 Náměšť nad Oslavou. Informace: Jiří Brym, +420 605 985 328. Výroba - Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících 15 000 Kč Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor Údržbář - uklízeč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: By winner s.r.o. - provozovna, Komenského nám., č.p. 135, 674 01 Třebíč 1. Informace: Yener Bülent, +420 777 722 020.

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.
15

Myslel jsem, že si ze mě střílí, říká reprezentační nováček o pozvánce

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

Brož udržel čisté konto, Dukla porazila Slavii

Vysočina – V 15. kole Chance ligy Třebíč doma poprvé v sezoně prohrála. Fotbalové skóre 2:1 platilo už po první třetině. Jihlavská Dukla vstřelila Slavii tři branky, rovnoměrně jednu v každé třetině.

Jihlava hostí pražskou Slavii, Třebíč vyzve Havířov

Jihlava, Třebíč – První hokejová liga má další třízápasový týden a v jeho prostředku se oba týmy z vysočiny představí přes svými fanoušky. Soupeři navíc nebudou rozhodně jednoduší, oba jsou v tabulce před svými vyzyvateli.

Slza si připsala dvě porážky

Přibyslavice – Druhý říjnový víkend přibyslavické Slze štěstí nepřinesl. Ve 2. lize Morava Jih prohrála oba své duely. Hokejbalistům SK Jihlava B navíc darovala první výhru v sezoně, v tabulce si drží s bilancí dvou výher a čtyř porážek páté místo. V sobotu se utká v 11.00 v dalším domácím utkání s lídrem tabulky, HBC flyers Jihlava.